Premier ogłasza stan zagrożenia epidemicznego w Polsce

13.03.2020, 19:19; Aktualizacja: 13.03.2020, 22:27
Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego - powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki. Zaznaczył, że przewrócone zostaną pełne kontrole na wszystkich polskich granicach.

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego - powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki. Zaznaczył, że przewrócone zostaną pełne kontrole na wszystkich polskich granicach.źródło: PAP
autor zdjęcia: Piotr Nowak

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie stanu zagrożenia epidemicznego - powiedział w piątek premier Mateusz Morawiecki. Zaznaczył, że przewrócone zostaną pełne kontrole na wszystkich polskich granicach.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • Abc(2020-03-13 19:51) Zgłoś naruszenie 2123

    Brawo, wreszcie.

    Odpowiedz
  • KKE(2020-03-13 20:40) Zgłoś naruszenie 2616

    Wyrzucili nas z Schengen! :-( Wszystkie niepowodzenia, bo kłamali, zwalą na wirusa. Za wszystkie te zakazy powinny być odszkodowania!

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Gracz(2020-03-13 23:04) Zgłoś naruszenie 251

    21 wiek, a ludzkość pada na kolana przed grypą. Aż strach pomyśleć co będzie przy kolejnej mutacji

    Odpowiedz
  • studentka(2020-03-13 23:33) Zgłoś naruszenie 10

    Szkoda tylko że młodzież która ma teraz wolne (studiuje i też mam wolne) podzieli się na te co zostanie w domu i tę która uważa sie za nieśmiertelną... wstyd mi za rówieśników...

    Odpowiedz
  • Grazyna (2020-03-14 01:07) Zgłoś naruszenie 20

    Mieszkam we Włoszech wiem doskonale jak szybko rozprzestrzenia się wirus jeśli jest zakaz wychodzenia z domu dostosuj się tzymaj dystans do 1 metra od drugiej osoby dziś przeżywa dramat nasz przyjaciel zachorował jego syn stan jego jest krytyczny i nie może mu pomóc w żaden sposób a ni też być blisko osoby którą kocha

    Odpowiedz
  • EOP(2020-03-14 07:17) Zgłoś naruszenie 01

    A kiedy otrzymamy szczepionkę?

    Odpowiedz
  • w(2020-03-19 19:24) Zgłoś naruszenie 00

    Stan zagrożenia epidemicznego zapewne potrwa do 10 maja, żeby przypadkiem opozycja nie zdążyła się zbytnio wypromować ;)

    Odpowiedz