Strzelanina w Tajlandii. Nie żyje 20 osób, liczba rannych wzrosła do 31

08.02.2020, 19:54; Aktualizacja: 08.02.2020, 20:04
Mimo szturmu policji i wojska na centrum handlowe, gdzie ukrył się napastnik i prawdopodobnie przetrzymuje zakładników, nie udało się go unieszkodliwić

Mimo szturmu policji i wojska na centrum handlowe, gdzie ukrył się napastnik i prawdopodobnie przetrzymuje zakładników, nie udało się go unieszkodliwićźródło: PAP
autor zdjęcia: NARONG SANGNAK

Liczba osób ranionych w sobotę przez żołnierza, który zabił 20 osób wzrosła do 31 - podały tajskie władze. Mimo szturmu policji i wojska na centrum handlowe, gdzie ukrył się napastnik i prawdopodobnie przetrzymuje zakładników, nie udało się go unieszkodliwić.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • abcd(2020-02-09 10:50) Zgłoś naruszenie 20

  Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"

  Odpowiedz
 • i tyle w temacie(2020-02-08 21:49) Zgłoś naruszenie 01

  A czego można się spodziewać po kimś tresowanym jedynie do gwałcenia i zabijania ? Przecież to są osobnicy których nie wyleczą już najlepsi specjaliści od psychiatrii. Ciekawe ile takich tykających bomb rozsianych po świecie ?

  Odpowiedz
 • promieniowanie dobroci(2020-02-08 21:44) Zgłoś naruszenie 10

  Zapatrzył się na demokrację jankeską i zaczął ją wcielać w życie.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie