Spotkanie u prezydenta zakończone. Nie zapowiada się na weto ustawy represyjnej

29.01.2020, 19:09; Aktualizacja: 29.01.2020, 22:39
Zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha podczas briefingu prasowego po spotkaniu z przewodniczącymi klubów parlamentarnych i koła poselskiego

Zastępca szefa Kancelarii Prezydenta RP Paweł Mucha podczas briefingu prasowego po spotkaniu z przewodniczącymi klubów parlamentarnych i koła poselskiegoźródło: PAP
autor zdjęcia: Wojciech Olkunik

Przedstawiciele sejmowej opozycji z PO, PSL, Lewicy i Konfederacji po środowym spotkaniu w Pałacu Prezydenckim uważają, że prezydent Andrzej Duda skłania się do podpisania noweli ustaw sądowych, choć apelowali do niego o weto.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • m(2020-01-29 19:56) Zgłoś naruszenie 812

    Notariusz dobrej zmiany i wierny poddany Watykanu nie może inaczej.

    Odpowiedz
  • Filozof(2020-01-29 20:37) Zgłoś naruszenie 156

    to straszne, NAZIOLE czują się rozczarowani zachowaniem Prezydenta !

    Odpowiedz
  • Bert(2020-01-29 20:47) Zgłoś naruszenie 77

    szanowne pismaki z gazety POprawnej, może już czas skończyć z tą waszą bolszewicka nowomową, idzie normalność, pezepeerowskie, esbeckie, zomowskie legitymacje tatusiów i mamuś czas schować głęboko w kuferku na strychu albo dać kozom do schrupania...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Oczywiście(2020-01-29 21:59) Zgłoś naruszenie 65

    adrian podpisze, bo deweloper kazał, więc po co nam taki ktoś na tym stanowisku.

    Odpowiedz
  • Kampania jest(2020-01-30 04:59) Zgłoś naruszenie 14

    Pic pod publiczkę, reżimówka te wygodne obrazki opatrzy stosownym komentarzem.., Będzie dobrze.

    Odpowiedz
  • Q(2020-01-30 06:56) Zgłoś naruszenie 51

    Ludzie chcą zmian !!! Obecna sytuacja w sądach to patologia. Przeciąganie spraw, "choroby" sędziów w wakacje, niechlujne prowadzenie spraw itd.

    Odpowiedz
  • Inspektor(2020-01-30 09:54) Zgłoś naruszenie 02

    ...............Borys Budka,(ten udzielający wywiad bez spodni), protestował w Żorach na Śląsku o dostęp obywateli do Sądów i to po tym jak Tusk w sprawie wieku emerytalnego stwierdzi ł" jak będziecie się sądzić o to, to podniesiemy koszty sądowe" - i to uczynił przez Borysa , podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS--następnie podpuszczając niewątpliwie przestępczy także TK Rzeplinskiego, że wszystko jest OK,, że wszystko jest "legalne"bo Państwo nie ma pieniędzy (które z NFI roztrwonił nikt inny jak Tusk. Zaksięgował je w ZUSie bez faktycznego przelania gdyż tych pieniędzy juz nie miał bo je roztrwonił w budżecie a następnie aby to zatuszować chciał aby przez podwyższenie wieku emerytalnego większość nie dożyła emerytur. W ten sposób dziura budżetowa Tuska by się zniwelowała..... Ludzie: 10 000 POtworów juz się w ogóle nie czuje co zrobiło. W czym wy jesteście lepsi od mordercy Adamowicza ? Niszczycie jak Targowica ten kraj ,ten Naród. ! Te 10000 POtworów powinno trafić do cęzkiej i niebezpiecznej Obozów Pracy.

    Odpowiedz
  • Decyzja(2020-01-30 11:44) Zgłoś naruszenie 10

    została podjęta na Nowogrodzkiej i prezydent nie ma tu nic do powiedzenia. Może tylko podpisać.

    Odpowiedz