Tusk: Prezydentura Dudy to karykatura, ale to on jest faworytem wyborów

21.12.2019, 18:32; Aktualizacja: 21.12.2019, 19:29
Nie mówię, że on nie jest mocnym kandydatem, jeśli chodzi o poparcie. Ma za sobą wielką machinę partyjno-państwową - powiedział Donald Tusk o prezydencie Dudzie

Nie mówię, że on nie jest mocnym kandydatem, jeśli chodzi o poparcie. Ma za sobą wielką machinę partyjno-państwową - powiedział Donald Tusk o prezydencie Dudzieźródło: ShutterStock

Prezydent Andrzej Duda jest poważnym faworytem nadchodzących wyborów, ale nie ze względu na przymioty własne - ocenił były premier Donald Tusk. Jak zaznaczył, nie uważa Andrzeja Dudy za mocnego kandydata, jednak wie, że obóz polityczny prezydenta ma wyraźną przewagę nad opozycją.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • emeryt(2019-12-22 09:20) Zgłoś naruszenie 2619

    Najgorszy " prezydent" jakiego miała Polska ! , " prezydent" jednej partii - blamaż prawny..............

    Odpowiedz
  • Prawdy nie zakłamiecie(2019-12-22 10:41) Zgłoś naruszenie 2121

    Prezydenci Polski - Jaruzelski -zbrodniarz komunistyczny, Kwaśniewski -drobny pijaczyna (PZPR), Walesa - agent komunist.TW Bolek (Nocna Zmiana) Komorowski -grafoman i Shogun, afera WSI (wstyd w Japonii), Duda - zniesienie wiz do USA , wysokie zaufanie i poparcie społeczne - (najlepszy prezydent Polski jak do tej pory)

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • SD(2019-12-22 04:00) Zgłoś naruszenie 1712

    Stangret krolem jewropy, czy to krol jewropy stangretem ?

    Odpowiedz
  • Patriota(2019-12-22 18:52) Zgłoś naruszenie 1415

    Tusk niech się lepiej nie odzywa gościa postawić przeg trybunał stanu za zdradę narodu

    Odpowiedz
  • Opinie spod budki z piwem(2019-12-21 21:54) Zgłoś naruszenie 1315

    GP to już brukowiec. Żałosne i śmieszne.

    Odpowiedz
  • Patriota(2019-12-22 19:06) Zgłoś naruszenie 1312

    Donald to największa ********** zrobił dla Polski i Polaków.Podniósł wiek emerytalny chciał kupić francuskie karakale(kupa złomu)za co dostał stanowisko chciał przyjąć tysiące emigrantów pozwolił przestępców okradać Polaków .Za rządów tego nieudacznika na nic nie było pieniędzy.Po prostu ten człowiek nadaje się w Brukseli tańczyć jak mu zagrają.Jak śmie zabierać głos jego dokonania co do Polski są żadne.Mysle ze historia to osądzi.

    Odpowiedz
  • Nekanda(2019-12-22 19:41) Zgłoś naruszenie 1313

    I mówi to ktoś, kto sam był karykaturą premiera... Chłopczyk na telefon... Fagas i kamerdyner. Niech już lepiej sobie siedzi na tej kolejnej synekurce w Brukseli i się nie odzywa.

    Odpowiedz
  • Czerwono-liberalne harce(2019-12-21 22:26) Zgłoś naruszenie 1212

    Jak na kreta przystało.

    Odpowiedz
  • Frankowicz(2019-12-22 22:23) Zgłoś naruszenie 53

    Wielu komentujących wartych jest Pada. On i tak ma was "we właściwym miejscu, na górnej półce". Pocałujcie go...

    Odpowiedz
  • dziadek(2019-12-23 01:25) Zgłoś naruszenie 32

    "nie sieje, nie orze a żyje i to dobrze" jeśli "adrian" z "kaczką" sypną garść złotówek dla "niebieskich ptaków" to kilka tysięcy tych bożych krówek zagłosuje na nich z całą swoją ferajną z pod budki z piwem! Czy tym razem "adrian" wyjdzie z przedpokoju szefa i dostąpi łaski pogłaskania kota prezesa ?

    Odpowiedz
  • oli53 gdynia(2019-12-23 16:35) Zgłoś naruszenie 22

    Panie Tusk oddaj pierw moje pieniądze z OFFe coś mi je ukradł

    Odpowiedz
  • Marek(2019-12-26 17:43) Zgłoś naruszenie 10

    Co dobrego poza wyjazdem z Polski zrobił Tusk ?

    Odpowiedz