Mafia VAT-owska. Przestępczy skandal w resorcie finansów

25.10.2019, 08:37; Aktualizacja: 25.10.2019, 08:38
Jeden z najbliższych współpracowników Mariana Banasia z czasów jego pracy w Ministerstwie Finansów miał kierować mafią VAT-owską, pod takim zarzutem siedzi w areszcie - informuje dziennik "Rzeczpospolita".

Jeden z najbliższych współpracowników Mariana Banasia z czasów jego pracy w Ministerstwie Finansów miał kierować mafią VAT-owską, pod takim zarzutem siedzi w areszcie - informuje dziennik "Rzeczpospolita".źródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Jeden z najbliższych współpracowników Mariana Banasia z czasów jego pracy w Ministerstwie Finansów miał kierować mafią VAT-owską, pod takim zarzutem siedzi w areszcie - informuje dziennik "Rzeczpospolita".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (21)

  • O małpie ... Bert(2019-10-26 19:06) Zgłoś naruszenie 13

    O takich platnych JANCZARACH partyjnych w mediach na zlecenie MAFII znany Kpiarz St.i. LEC powiadał ..."On mi przypomina WESZ na łysinie … wokół pełno blasku … a jednak WESZ"

    Odpowiedz
  • ojciec chrzestny(2019-10-26 18:12) Zgłoś naruszenie 44

    Czy to jest twarz mafii czy twarz słupa mafii?

    Odpowiedz
  • Bert(2019-10-26 09:53) Zgłoś naruszenie 64

    "RZ" i DGP postanowiły właśnie teraz poharatać drągiem w klatkę z małpami (czyli szanownymi konsumentami wiedzy pochodzącej z tych mediów) Sprawa została rozpracowana przez służby już przed rokiem i jest w toku , i już dawno temu zastosowano procesowe środki zapobiegawcze- i co ważne, nikt jej nie skrywał; a to, że właśnie teraz usiłuje się połączyć Banasia z tą sprawą, wynika jak sądzę z tego, że "afera" krakowska zaczyna coraz bardziej przypominać bańkę mydlaną, która za chwilę zrobi "pyk"

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • katopatriotyzm(2019-10-25 21:32) Zgłoś naruszenie 76

    Największy skarb 3 RP - katolicka etyka kacyków.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • POLSKO w czym żeś Ty i komu zawinila ?(2019-10-25 19:14) Zgłoś naruszenie 86

    Jak nie mafia TROLI PIS, … to MAFIA VAT-owska PIS. Komuś wysiadły hamulce w PIS... ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • zs(2019-10-25 16:15) Zgłoś naruszenie 65

    Dygnitarze partyjni twierdzili ,że to kapiszon ,a tu taka śmierdząca afera ?!!. Kryształowy człowiek , brylant ?.

    Odpowiedz
  • sn(2019-10-25 15:07) Zgłoś naruszenie 64

    Najciemniej pod latarnią jaki wstyd MF , u tych co mieli ścigać (kto ich wybierał , mianował , analizował pracę, dawał premie, awanse itp) , czy poniesie teraz karę skuteczną , solidną , a nie partyjne połajanki -NOWA niby Lepsza Zmiano . Zabezpieczenia mienia ( na poczet roszczeń SP ) im i pociotkom,kolesiom wkoło , jest natychmiast konieczne .

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • blackmonday(2019-10-25 14:57) Zgłoś naruszenie 44

    Daliśmy się zagarnąć żulom i hołocie

    Odpowiedz
  • Zenon(2019-10-25 13:58) Zgłoś naruszenie 204

    A co na to rozszczekany p.Harchała?Wznowi ponownie komisje d/s Vatu?

    Odpowiedz
  • wnerw(2019-10-25 12:14) Zgłoś naruszenie 76

    To są te nowe elity Kaczyńskiego! Duda szykuj długopis - trzeba będzie ratować kolejnych znajomków, wróć ...... ratować wymiar sprawiedliwości od politycznych wyroków.

    Odpowiedz
  • rewanż za dni stracone(2019-10-25 09:58) Zgłoś naruszenie 94

    Mafia VAT-owska. Przestępczy skandal w resorcie finansów.... E tam od razu skandal. Mafia miała 30 lat aby opanować wszystkie urzędy . Czy jest obecnie jakikolwiek urząd nie kontrolowany przez mafie, w tym czarno sukienkowa. Nie na darmo styropian zaczął w 1990 roku rewolucyjne zmiany w państwie od likwidacji organów ścigania i wykluczenia społecznego tych co za dużo wiedzieli o brudzie nowej władzy......

    Odpowiedz
  • ktostam(2019-10-25 09:39) Zgłoś naruszenie 125

    Dlaczego tego typu informacje pojawiają się dopiero po wyborach?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Pytam tylko(2019-10-25 09:09) Zgłoś naruszenie 166

    oto smietanka pisowska czy oni maja honor ? czy tylko zkute lby

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zenon(2019-10-25 08:58) Zgłoś naruszenie 247

    WITAMY w BANASIOWEJ REPUBLICE.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz