Na stronach sejmowych opublikowano informacje o lotach marszałka Sejmu flotą rządową

06.08.2019, 07:16; Aktualizacja: 06.08.2019, 07:16
W poniedziałek Marszałek Kuchciński przepraszając za loty z rodziną flotą rządową poinformował jednocześnie, iż zdarzyła się raz sytuacja, kiedy rządowym samolotem podróżowała tylko jego żona.

W poniedziałek Marszałek Kuchciński przepraszając za loty z rodziną flotą rządową poinformował jednocześnie, iż zdarzyła się raz sytuacja, kiedy rządowym samolotem podróżowała tylko jego żona.źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Na stronach sejmowych opublikowano informacje o lotach samolotami rządowymi marszałka Sejmu Marka Kuchcińskiego (PiS). Wykaz zawiera 85 pozycji opisujących podróże krajowe Kuchcińskiego, większość na trasie Warszawa-Rzeszów.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • Valdemort(2019-08-06 08:54) Zgłoś naruszenie 90

    wystarczy zwykła uczciwość i przyzwoitość - a tak to po prostu zwykły złodziej państwowych czyli naszych podatków

    Odpowiedz
  • sn(2019-08-06 09:26) Zgłoś naruszenie 70

    Patrzcie WYBORCY jakich wybrano uczciwków z kapelusza prezia Nie wiedzą tacy partyjniacy dygnitarze ,że mają zachowywać się przyzwoicie(tak się szybko rozpasali naciąganie na loty, to po 50tys.premii jak psu zupa itp) , potrzeba teraz wydawać instrukcje,ustawy ,aby nie naciągali Państwa czyli nas. Oni mają nami zarządzać i prowadzić nas do lepszej sprawiedliwej przyszłości ,uczciwej ,mieli być lepsi od tamtych ,poprawiać , a tu ich potrzeba pilnować z NOWEJ LEPSZEJ ZMIANY. Kwoty naciągane powinny zwracać do Skarbu Państwa lub firm które poniosły straty, uszczerbek dochodów., a nie jakimś tam fundacyjkom.

    Odpowiedz
  • ABC(2019-08-06 10:13) Zgłoś naruszenie 70

    Te loty po prostu mu się należały! ;-)

    Odpowiedz
  • Bolesław Śmiały(2019-08-06 08:26) Zgłoś naruszenie 70

    "Marszałek" nie posiadał wcześniej informacji o tym gdzie i ile razy latał? To juz wiem jakie napoje zamawiali do pokładowego barku.

    Odpowiedz
  • o(2019-08-06 09:12) Zgłoś naruszenie 60

    niestety, marszałek odleciał

    Odpowiedz
  • Żeby Mi się tak chciało, jak Mi się nie chcę (2019-08-06 10:25) Zgłoś naruszenie 50

    "Jak nie wiesz jak się zachować, to się zachowaj PRZYZWOICIE" … oraz … "Jak nie ma normy, to jest jeszcze WSTYD"

    Odpowiedz
  • Kto ma(2019-08-07 11:35) Zgłoś naruszenie 10

    dłuższy nos ? Premier czy marszałek ?

    Odpowiedz