Godusławski: Tuska nie trzeba łapać, wystarczy go gonić*

autor: Bartek Godusławski19.06.2019, 08:03; Aktualizacja: 19.06.2019, 08:04
Bartek Godusławski

Bartek Godusławskiźródło: Dziennik Gazeta Prawna
autor zdjęcia: Wojtek Gorski

Nikogo cała ta komisja śledcza ds. wyłudzeń VAT nie obchodzi. Jej pracami zajmują się czasem dla rozrywki, a czasem dla zabicia czasu dziennikarze. Media publiczne oczywiście jej działania relacjonują, ale nie można się temu dziwić – je interesuje akurat prawda ekranu.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • Realista(2019-06-19 09:50) Zgłoś naruszenie 40

  Kto zapomina historii jest skazany na powtarzanie jej błędów. To samo dotyczy ekonomii. Jeśli ludzie zapomną o mechanizmie dziury VAT i premierze, który zarządzał nie rządził, to ta patologia wróci.

  Odpowiedz
 • green(2019-06-19 10:10) Zgłoś naruszenie 61

  Jak ten Tusk rzadzil krajem ze nic nie wiedzial ? To samo bylo z prokuratura - "ja nic nie moge bo prokuratura jest niezalezna", przypomnijcie sobie jakiego pajaca postawil na czele prokuratury-taz" nic nie mogl." Od tego SEREMETA nikt nawet niczego nie chce wiedziec.

  Odpowiedz
 • Inspektor Pracy(2019-06-19 10:13) Zgłoś naruszenie 63

  Szanowny drogi autorze ...Tusk jest winny !,Tusk powinien "siedzieć"-czyli pracować dożywotnio w ciężkim Obozie Pracy..bez możliwości wychodzenie na przepustkę z praca w soboty i swięta na wszystkich zmianach. Nie ważne za co Go wsadzimy ,może za to że chodzi w butach po korytarzu albo w sali --jak w wojsku ..kazdy powód jest dobry a gdyby sie pan pytał tak naprawde za co ..to juz podaje prawdziwy powód: ..".To tylko w Polsce jest możliwe aby życiowy nierób, pijak i ćpunek , słowem chłystek parający się od czasu do czasu jakimś zajęciem ,....gdy został Premierem (bo obiecał frajerom likwidacje abonamentu RTV) mógł publicznie ogłosić a reszta nierobów sejmowych go poprzeć i pracujących od 15 r życia wynaturzony cwaniaczek zmuszał do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w soboty i święta bez dni zamiennie wolnych jak to kiedyś bywało i pracy w szkodliwych oraz nieb warunkach..Powiedział także Im ”Cieszcie się że mieliście prace „-on nic nie umiał -to jej nie miał. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS. natomiast ogłosił też..” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " ale reszta jak Kopaczka ,ponoć lekarka mu wtórowała chociaż powinna wiedzieć”,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą—tacy ludzie nie tylko nie dożywają obecnych emerytur a dożywszy żyją może rok/dwa na nich .Oni też często są zwalniani z pracy i chodzą po śmietnikach za chlebem lub nie dożywają nowego dla Nich wieku ..to tak w wielkim telegraficznym skrócie ..Tusk jest nie gorszym mordercą od mardercy Adamowicza!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Emeryci(2019-06-19 10:19) Zgłoś naruszenie 44

  ..Nieprawda, że jesteśmy finansowani z pieniędzy Tych co teraz płacą. To jest tłumaczenie Rządowych złodziei. Kiedyś zakłady byly budowane ze środków ZUSu , a ile Tusk przy prywatyzacji do ZUS zwrócił ? ..Nic --więc okradł Nas . Później Wam wcisnął tą bajkę a kłamstwo powtórzone 100 razy staje sie "prawdą"! On jest winny...

  Odpowiedz
 • Bert(2019-06-19 20:11) Zgłoś naruszenie 10

  To gonienie będzie miało swój konkretny koniec. Zapewne w związku z zakończeniem śledztwa smoleńskiego.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie