Ziobro ws. zabójstwa 10-latki z Mrowin: Uczynię wszystko, by w tej sprawie zapadł najsurowszy wyrok

17.06.2019, 12:36; Aktualizacja: 17.06.2019, 14:07
Zbigniew Ziobro

Zbigniew Ziobroźródło: Agencja Gazeta
autor zdjęcia: Fot. Slawomir Kaminski Agencja Gazeta

Jako prokurator generalny uczynię wszystko by w tej sprawie zapadł najsurowszy z możliwych wyroków - powiedział w poniedziałek minister sprawiedliwości, prokurator generalny Zbigniew Ziobro. Dodał, że we wtorek prokuratorzy wystąpią z wnioskiem o tymczasowy areszt dla podejrzanego o zabójstwo.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • abcd(2019-06-17 21:45) Zgłoś naruszenie 20

    Krótka historia o pogardzie i godności Społeczeństwo, które godzi się na usunięcie kary śmierci z kodeksu karnego, okazuje pogardę ofiarom, bowiem stawia życie mordercy ponad życie ofiary, a jednocześnie wysyła czytelny komunikat do przestępców: możesz zabijać, twoje życie jest bezpieczne, a my jesteśmy bezsilni. Likwidując karę śmierci społeczeństwo samo siebie pozbawia godności, bowiem jest to również komunikat do wszystkich obywateli: od teraz nie dzielimy już ludzi na dobrych i złych, ale dzielimy na martwych i żywych. Czytaj "Krótkie historie o zabijaniu" na "henryk dabrowski pl"

    Odpowiedz
  • Podpowiadam(2019-06-17 15:31) Zgłoś naruszenie 10

    Panie ministrze - dlaczego w Polsce nie wprodzania się kary na wzór jaki istnieje w Rosji to jest obozu o zaostrzonym rygorze z nieodpłatną katorżniczą pracą .

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie