Okręg wyborczy nr 3 obejmuje Olsztyn oraz 11 powiatów: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Robert Winnicki - publicysta
  • Piotr Lisiecki - przedsiębiorca
  • Joanna Michalewicz - inspektor BHP
  • Maciej Stypka - przedstawiciel handlowy
  • Lilja Moshechkova - prawnik
  • Paulina Gołębiewska - ekonomista
  • Marzanna Gontarska - kosmetyczka
  • Andrzej Wyrębek - lekarz
  • Adam Kiełczewski - inżynier mechaniki
  • Marcin Sawicki - przedsiębiorca

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Monika Falej - prawniczka
  • Sławomir Gromadzki - rolnik przedsiębiorca
  • Katarzyna Dzik - przedsiębiorczyni
  • Paweł Krutul - przedsiębiorca
  • Małgorzata Olkowska - menadżerka
  • Piotr Ambroziak - urzędnik samorządowy
  • Agnieszka Falkowska - finansistka
  • Tomasz Lewczuk - lekarz
  • Elżbieta Murawsko - rencistka
  • Sława Tarasiewicz – pedagog

Lista nr 3 (Koalicja Europejska PO PSL SLD .N Zieloni)

  • Urszula Pasławska, prawniczka z Biskupca
  • Władysław Mańkut, ekonomista z Elbląga
  • Anna Wojciechowska, urzędniczka z Ełku
  • Bożena Kamińska, ekonomistka z Suwałk
  • Joanna Michalska, socjolog z Różnowa
  • Tadeusz Nowak, nauczyciel akademicki z Łomży
  • Jolanta Den, mgr inż. leśnictwa z Czarnej Białostockiej
  • Marcin Bołtryk, teolog z Hajnówki
  • Jacek Protas, polityk z Lidzbarka Warmińskiego

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Karol Karski - prawnik
  • Krzysztof Jurgiel - geodeta
  • Iwona Arent - politolog
  • Grzegorz Kierozalski - urzędnik
  • Joanna Karpowicz - ekonomista
  • Justyna Żalek - kulturoznawca
  • Wojciech Kossakowski - prawnik
  • Tadeusz Cymański - ekonomista
  • Jolanta Andruszkiewicz - ekonomista
  • Romuald Łanczkowski – urzędnik

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Bartosz Grucela - specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
  • Katarzyna Rosińska - pozostali pracownicy obsługi biurowej
  • Seweryn Prokopiuk - socjolog
  • Małgorzata Matuszewska-Boruc - wychowawca w placówkach oświatowych
  • Marcin Birgiel - administrator systemów komputerowych
  • Emilia Bartkowska - animator kultury
  • Marcin Gulczyński - analityk baz danych
  • Kamila Wysocka - pozostali pracownicy obsługi biurowej
  • Michalina Artysiewicz - student
  • Robert Koliński - technik hotelarstwa

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Andrzej Maciejewski - politolog
  • Wanda Jankowska - nauczyciel
  • Stefan Rembelski - inżynier mechanik
  • Łukasz Dymko - prawnik
  • Agnieszka Roszig - główny księgowy
  • Wiesława Płońska - technik budowlany
  • Ewa Dąbrowska - emeryt
  • Alina Ojdana - ekonomista
  • Paweł Jaskółowski - historyk
  • Janusz Kopko - technik mechanik