Okręg wyborczy nr 1 obejmuje Gdański i Sopot oraz 7 powiatów: gdański, kwidzyński, malborski, nowodworski, starogardzki, sztumski, tczewski.

Lista nr 1 – Komitet Wyborczy Wyborców Konfederacja Korwin Braun Liroy Narodowcy

  • Sławomir Mentzen - doradca podatkowy
  • Michał Urbaniak - przedsiębiorca
  • Sylwester Pruś - fizyk
  • Grażyna Brewiak - inżynier środowiska
  • Magdalena Stupkiewicz - przedsiębiorca
  • Martyna Lipinska-Behrendt - handlowiec
  • Iwona Świeczkowska - opiekunka w żłobku
  • Marcin Krzywkowski - naukowiec
  • Karol Draniewicz - przedsiębiorca

Lista nr 2 – Komitet Wyborczy Wiosna Roberta Biedronia

  • Beata Maciejewska - edukatorka
  • Marek Rutka - nauczyciel akademicki
  • Adriana Biedroń - nauczyciel akademicki
  • Maciej Jarosz - przedsiębiorca
  • Ewa Graczyk - nauczyciel akademicki
  • Henryk Jasionek - prawnik
  • Iwona Ochocka - nauczyciel
  • Bartosz Bylica - marketingowiec
  • Bożena Szubińska - żołnierz
  • Wojciech Lamentowicz - prawnik

Lista nr 3 – Koalicyjny Komitet Wyborczy Koalicja Europejskiej - PO SLD PSL Nowoczesna Zieloni

  • Janusz Lewandowski - ekonomista
  • Magdalena Adamowicz - nauczyciel akademicki
  • Krzysztof Trawicki - lekarz weterynarii
  • Elżbieta Jachlewska - ekonomistka
  • Grzegorz Furgo - polityk
  • Ewa Lieder - ekonomistka
  • Magdalena Popowska - nauczyciel akademicki
  • Anna Pietrzak - ekonomista
  • Jolanta Kalinowska - politolog
  • Jarosław Wałęsa – politolog

Lista nr 4 – Komitet Wyborczy Prawa i Sprawiedliwości

  • Anna Fotyga - ekonomistka
  • Jarosław Sellin - urzędnik państwowy
  • Danuta Sikora - ekonomistka
  • Piotr Mueller - prawnik
  • Antoni Szymański - kurator sądowy
  • Arleta Kurzelewska - radca prawny
  • Danuta Białooka-Kostenecka - prawnik
  • Karol Rabenda - historyk
  • Patryk Demski - menedżer
  • Mariusz Łuczyk - urzędnik państwowy

Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Lewica Razem - Partia Razem, Unia Pracy, RSS

  • Anna Górska - specjalista do spraw stosunków międzynarodowych
  • Łukasz Kowalczuk - psycholog
  • Joanna Sobańska - biotechnolog
  • Łukasz Boniecki - programista aplikacji
  • Karolina Haska - przedsiębiorca
  • Adam Szczepański - wyższy urzędnik samorządowy
  • Sara Prussak - specjalista do spraw ochrony środowiska
  • Szymon Andrzejewski - politolog
  • Magdalena Prusinowska - nauczyciel języka obcego
  • Adam Lubiewski Marek - inspektor ochrony danych

Lista nr 6 – Komitet Wyborczy Wyborców Kukiz'15

  • Andrzej Kobylarz - parlamentarzysta
  • Anna Błaszczyk - księgowa
  • Jerzy Luty - rolnik
  • Dorota Dudek - europeistka
  • Alexander Koss - student
  • Zofia Pomirska - nauczyciel akademicki
  • Jolanta Rodziewicz-Klawińska - pedagog
  • Andżelika Piątkowska - pracownik administracyjny
  • Łukasz Hamadyk - politolog
  • Jan Klawiter – chemik

Lista nr 7 – Komitet Wyborczy Wyborców Polski Fair Play Bezpartyjni Gwiazdowski

  • Maciej Zborowski - przedsiębiorca
  • Maciej Knuth dziennikarz
  • Kamila Janowicz - nauczyciel
  • Radosław Wiśniewski - przedsiębiorca
  • Barnaba Pawełczak - dyrektor operacyjny
  • Anna Struk - rzecznik prasowy
  • Małgorzata Warda - rzeźbiarka
  • Helena Makrenek - doradca finansowy
  • Elżbieta Domżalska - doradca finansowy
  • Piotr Grajkowski - informatyk