Mazurek: Obiecywane przez Schetynę 100 mld, to "gruszki na wierzbie"

04.05.2019, 18:44; Aktualizacja: 04.05.2019, 19:50
Beata Mazurek

Beata Mazurekźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Lider PO Grzegorz Schetyna potrafi obiecywać gruszki na wierzbie. Obiecywanie 100 mld, gdy w czasie rządów Platformy Obywatelskiej rozkradziono 250 mld, to kpina z inteligencji oraz pamięci - napisała w sobotę na Twitterze rzecznik PiS Beata Mazurek.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • green(2019-05-05 16:31) Zgłoś naruszenie 01

    Jest jeszcze przyslowie pasujace do jego bredzenia - "obiecanki cacanki a glupiemu radosc "

    Odpowiedz
  • kacza propaganda(2019-05-05 14:34) Zgłoś naruszenie 30

    Jak można takie GŁUPOTY KŁAMLIWE opowiadać ?? O "rozkradzionych 250 mld" ? Czy ona jest tak nieuczciwa, czy AŻ TAK NIEKOMPETENTNA ?? To FAKTY: Od 2016 r do 2017r (za 2018 brak wyliczeń) luka w podatku VAT jest NADAL w wysokości ok 75 mld zł !!! Tak, to są wyliczenia między innymi obecnej od finansów - suma za dwa lata rządów PIS . To jeżeli przemnożyć to razy 4 - to gdyby pis rządziło 8 lat - to wyszłoby 300 mld zł LUKI VAT . Pytanie retoryczne CZY PIS TYLE "KRADNIE" ???? 300 miliardów rozkradałby PIS ???? To poprzedni dużo MNIEJ i to mimo ustaw przygotowanych przez PO-PSL i kar w ustawie tego rządu 25 lat odsiadki. I tak karmią tymi bredniami społeczeństwo, ZERO RZETELNOŚCI , ZERO PRZYZWOITOŚCI, kłamać, kłamać kłamać i ogłupiać - motto tej zmiany. A koszty utrzymania wzrosły o 60% (wg GUSu).

    Odpowiedz
  • realista(2019-05-05 10:26) Zgłoś naruszenie 63

    Odezwała się przebarwiona " blondynka". Z czym do UE ?........................

    Odpowiedz
  • obserwator(2019-05-05 09:21) Zgłoś naruszenie 43

    też tak uważam, niech Schetyna pochwali się, w jakim temacie PO dotrzymało słowa

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Tadek(2019-05-05 09:08) Zgłoś naruszenie 75

    Wedlug tej pani obietnice wyborcze sa zarezerwowane dla jedynie slusznej partii (gdzie ten prog 8 tys. bez podatku.... jako jeden z przykladow). Amen

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Krzysztof(2019-05-05 01:30) Zgłoś naruszenie 94

    Czy ten Frankenstein w spódnicy tzn.pani Mazurek przestanie wygłaszac te swoje komentarze to by poprawiło notowania Pis -u .To ohydne babsko jest tak koszmarnie głupie że pisowcy powinni się wstydzić !!!

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • StAAbrA(2019-05-04 21:18) Zgłoś naruszenie 63

    Takie same gruszki , jak panaprezesowe igruszki . W temacie 447 , tak detalicznie ... A ogólnie , że ani guzika im nie damy ... , itp. androny ...

    Odpowiedz