Prezes ZNP: Mam nadzieję, że do strajku przystąpi 85-90 proc. szkół

19.03.2019, 09:08; Aktualizacja: 19.03.2019, 09:26
Od 5 marca trwa referendum strajkowe zorganizowane przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w ramach prowadzonego sporu zbiorowego.

Od 5 marca trwa referendum strajkowe zorganizowane przez Związek Nauczycielstwa Polskiego w ramach prowadzonego sporu zbiorowego.źródło: ShutterStock

Jeśli nic się nie wydarzy, to mam nadzieję, że do strajku przystąpi 85 do 90 proc. szkół – powiedział we wtorek prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego Sławomir Broniarz. Dodał, że w strajku może uczestniczyć około 80-90 proc. nauczycieli.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (12)

  • julitka51(2019-03-19 12:15) Zgłoś naruszenie 30

    NAUCZY CIELE - JAK TO STAROŻYTNI GRECY MAWIALI " ZŁAMIESZ NOGĘ BĘDZIESZ UCZYŁ CUDZE DZIECI" I TAK JEST DO TERAZ. WIĘKSZOŚĆ NAUCZYCIELI , TO TACY ZE ZAŁAMANĄ NOGĄ (JAK DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJESZ TO UCZYSZ CUDZE DZIECI) . ZA CO WAM RZĄD MA AZ TYLE PŁACIĆ? ODPOWIEDZCIE SOBIE I INNYM.

    Odpowiedz
  • JULITKA51(2019-03-19 12:03) Zgłoś naruszenie 10

    NAUCZY CIELE - JAK TO STAROŻYTNI GRECY MAWIALI " ZŁAMIESZ NOGĘ BĘDZIESZ UCZYŁ CUDZE DZIECI" I TAK JEST DO TERAZ. WIĘKSZOŚĆ NAUCZYCIELI , TO TACY ZE ZAŁAMANĄ NOGĄ (JAK DO NICZEGO SIĘ NIE NADAJESZ TO UCZYSZ CUDZE DZIECI) . ZA CO WAM RZĄD MA AZ TYLE PŁACIĆ? ODPOWIEDZCIE SOBIE I INNYM.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Nie dała (2019-03-19 11:59) Zgłoś naruszenie 21

    ... rady policja , może dadzą rady nauczyciele chyba, że postraszą ich policją.

    Odpowiedz
  • poirytowany(2019-03-19 11:27) Zgłoś naruszenie 11

    czarne owce jesli ci pani pedagog i pani nauczycielka niepasuje uczenie w szkole to droga wolna a niepsujcie na m cierzko pracujacym pedagogom reputaci bo niepoto si krztalcilem zeby teraz marnie zarabiac niech ci co rzucali na szkole kamieniami zarabiaja te 1800 ale ja poczebuje przynajmniej trzyrazy wiecej poniewarz nalerze do elity narodu polskiego a elita powinna zarabiac duzo wiecej nisz reszta zawsze tak bylo w histori swiata byly elity i chlopi panszczyzniani

    Odpowiedz
  • pani(2019-03-19 11:18) Zgłoś naruszenie 31

    zgadzam sie z wami terz pracuje w szkole ale co mam zrobic chyba bede strajkowac z wszyskimi chociarz mi sie to niepodoba

    Odpowiedz
  • green(2019-03-19 11:16) Zgłoś naruszenie 50

    Banda nierobow /patrz pensum/ strajkujac chce wogole nic nie robic a dostawac apanaze. - niech wam placa zwiazki zawodowe a nie z mojej pensji.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • pani(2019-03-19 11:13) Zgłoś naruszenie 31

    tak macie racje chcialam sie dowas przyloczyc ale chyba bede zmuszona wziosc udzial wtej farsie bo co mam zrobic same rozumiecie

    Odpowiedz