Przekop Mierzei Wiślanej: GDOŚ przedłużyła postępowanie odwoławcze

22.02.2019, 12:23; Aktualizacja: 22.02.2019, 12:36
Według rządu przekop Mierzei Wiślanej to inwestycja kluczowa, która ma ożywić gospodarczo Warmię i Mazury, a jednocześnie projekt ten realizowany jest pod kątem bezpieczeństwa państwa.

Według rządu przekop Mierzei Wiślanej to inwestycja kluczowa, która ma ożywić gospodarczo Warmię i Mazury, a jednocześnie projekt ten realizowany jest pod kątem bezpieczeństwa państwa.źródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Gadomski

Do 19 kwietnia Generalna Dyrekcja Ochrony Środowiska (GDOŚ) przedłużyła postępowanie odwoławcze w sprawie decyzji środowiskowej dla przekopu Mierzei Wiślanej. Jak wyjaśniła GDOŚ, przyczyną jest konieczność przeprowadzenia dodatkowego postępowania wyjaśniającego.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • green(2019-02-22 19:26) Zgłoś naruszenie 24

    Ekoterroryzm antypolski ma sie nadal dobrze i wspolpracuje z Rosja i POKO/kOMISKA EUROPEJSKA.. Nic z inicjatywy PIS nie pozwalaja wybudowac. Najpierw wiezowce SREBRNA a teraz PRZEKOP.. Rzad jest w stosunku do tego "towarzystwa lewackiego" za tolerancyjny.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-02-22 18:48) Zgłoś naruszenie 44

    Jak się odpowiednie służby nie wezmą ostro za ekoterrorystów to nie zbudujemy tu już nic, co nie podoba się tym którzy płacą ekoterrorystom.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie