Ziobro: W śledztwie dotyczącego fałszowania podpisów na listach MW doszło do poważnych uchybień

11.02.2019, 13:21; Aktualizacja: 11.02.2019, 14:28
W sobotę "Superwizjer" TVN24 wyemitował reportaż dotyczący śledztwa w sprawie fałszowana podpisów pod poparciem kandydatów Młodzieży Wszechpolskiej (startowali z Komitetu Wyborczego Wyborców Ruch Narodowy) przed wyborami samorządowymi w 2014 roku.

W sobotę "Superwizjer" TVN24 wyemitował reportaż dotyczący śledztwa w sprawie fałszowana podpisów pod poparciem kandydatów Młodzieży Wszechpolskiej (startowali z Komitetu Wyborczego Wyborców Ruch Narodowy) przed wyborami samorządowymi w 2014 roku.źródło: PAP
autor zdjęcia: Piotr Nowak

W śledztwie dotyczącego fałszowania podpisów na listach Młodzieży Wszechpolskiej doszło to poważnych uchybień; będą analizowane przyczyny przewlekłego prowadzenia tej sprawy; zostaną też wyciągnięte konsekwencje personalne - powiedział w poniedziałek szef MS Zbigniew Ziobro.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • przerwa śniadaniowa(2019-02-11 13:31) Zgłoś naruszenie 30

    Gdy ten Pan udziela wywiadu powinien na czole mieć przyczepioną plakietkę z informacją jako kto się wypowiada. W treści artykułu chyba błędnie znalazła się informacja o szefie MS w związku z wypowiedzią o prokuraturze. Powinno chyba się pojawić informacja o Prokuratorze generalnym. Chyba, że to znów rozdwojenie jaźni, że ten sam człowiek wypowiadając się w tej samej sprawie może mieć odmienne zdania w związku z chwilową reprezentowaną funkcją!

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie