Iran: Warszawska konferencja od początku skazana na porażkę

10.02.2019, 14:10; Aktualizacja: 10.02.2019, 14:17
Spotkanie ministerialne poświęcone budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie odbędzie się w Warszawie w dniach 13-14 lutego

Spotkanie ministerialne poświęcone budowaniu pokoju i bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie odbędzie się w Warszawie w dniach 13-14 lutegoźródło: ShutterStock

Minister spraw zagranicznych Iranu Mohammad Dżawad Zarif ocenił w niedzielę, że plany amerykańskiej administracji, by warszawska konferencja na temat bezpieczeństwa na Bliskim Wschodzie miała antyirański charakter, nie powiodły się.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (3)

 • DGM(2019-02-14 19:38) Zgłoś naruszenie 00

  Niestety nie mogę się wypowiadać ze cały naród Polski (choć w tej sprawie bardzo bym chciał) Osobiście nie mama zamiaru podnieść ręki na Iran. I w wielkim poważaniu mam CIA-wsko-mosadzkie zagrywki W dobie kryzysu bardzo pomogliście! My tego nie zapomnimy! Pamiętajcie przyjaciele że żadne manipulacje innych rządów na Terenie RP nie zmienią mego zdania o was. U mnie zawsze znajdziecie schronienie i coś do jedzenia. To samo tyczy się wspaniałych Węgrów. Cholernie się cieszę że nie dajecie się zmanipulować!

  Odpowiedz
 • erw(2019-02-11 20:43) Zgłoś naruszenie 42

  Pamiętajmy że w 1943 tow Iranie ustalano granicę Polski i nas nei zapraszano. Czy ktoś za to przeprosił???

  Odpowiedz
 • Jan(2019-02-11 19:36) Zgłoś naruszenie 91

  Polacy -Przepraszamy Naród Irański za tę haniebną konferencję. Nigdy się nie spodziewaliśmy, że jakikolwiek rząd polski mógłby wyrazić na to zgodę. Zaklinanie rzeczywistości przez naszych ministrów że to w sprawie pokoju na Bliskim Wschodzie jest dla nas obraźliwe. Polacy doskonale wiedzą, że chodzi o Iran a głowni zainteresowani to USA i Izrael. Gazety zachodnie piszą więcej, że USA i Izrael przygotowują atak na Iran - to pisano zanim Polacy (jako ostatni) dowiedzieliśmy się o tej konferencji.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie