Atak na Magdalenę Ogórek. Policja zapowiada, że przeanalizuje to, co się stało przed TVP

03.02.2019, 11:20; Aktualizacja: 03.02.2019, 11:49
Siedziba TVP

Siedziba TVPźródło: ShutterStock

Będziemy analizować przebieg zdarzenia przed gmachem TVP - poinformował w rozmowie z PAP asp. sztab. Mariusz Mrozek z Komendy Stołecznej Policji odnosząc się do ataku na dziennikarkę Magdalenę Ogórek. Dodał, że w chwili bezpośredniego zagrożenia policjanci podjęli zdecydowane działania.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Beatka prezesa(2019-02-03 12:12) Zgłoś naruszenie 511

    Taiła Madzia kaszkę aż kaszka w garnku zaczęła kipieć. "Sytuacja nie powinna mieć miejsca, ale też ich rozumiem"

    Odpowiedz
  • Bert(2019-02-03 12:36) Zgłoś naruszenie 69

    Szanowne pismaki z DGP. Jak rozumiem, Wy w tej sprawie nie macie sobie nic do zarzucenia.

    Odpowiedz
  • wry(2019-02-03 13:04) Zgłoś naruszenie 210

    I pomyśleć że gdyby nie Leszek Miller to ta pani dalej byłaby nikim. A już na pewno nie dziennikarzem.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • kibic(2019-02-03 13:53) Zgłoś naruszenie 32

    Gdyby to było za dawnych "złych " czasów , większość utrudniająca wyjazd byłaby solidnie POczętowana "pasztetówkami " a obecnie "szturmówkami ". Ale po wprowadzonej przez brata za oceanu "demokracji" -teraz postępuje się PO myśli owsika "róbta co chceta ".

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-02-03 14:45) Zgłoś naruszenie 23

    Przelała się czara goryczy i niektórym puściły nerwy......... A tak na marginesie, to jestem pełen podziwu co poniektórzy potrafią robić, pisać i mówić za pieniądze......... 😁

    Odpowiedz
  • Roman(2019-02-03 15:08) Zgłoś naruszenie 23

    Dziennikarz powinien być obiektywny.Mnie ciekawi,to czy policja sprawdzi fakt, czy Pani Ogórek swoimi wypowiedziami mogła sprowokować ludzi to takiego działania. ciekawi mnie czy ci ludzie mieli motyw.Na pewno nie powinni w ten sposób.Nie mniej jednak, przyszli pod gmach telewizji bo cos ich tąpnęło i to powinna sprawdzić policja oczywiscie tez obiektywnie.

    Odpowiedz
  • kp(2019-02-03 16:49) Zgłoś naruszenie 00

    *****, ..............

    Odpowiedz
  • Igor(2019-02-03 17:49) Zgłoś naruszenie 23

    Trwa wielka kampania przykrywania grzeszków Pisu, to jeden z elementów. Kogoś zasztyletowano, to muszą pokazać, że ich też atakują. Stara strategia... Ale lud kupuje.

    Odpowiedz
  • green(2019-02-03 19:12) Zgłoś naruszenie 11

    To wynik poblazania takim ludziom jak wpisujacy uwagi na tej stronie tj. ludziom prowokatorom. Wpisy sa zenujace. To czysta mowa chorej nienawisci przewaznie do PIS.

    Odpowiedz
  • Polska TV im przeszkadza(2019-02-04 07:02) Zgłoś naruszenie 11

    Lepszy Soros i bucior niemiecko-rosyjski. Polacy obudźcie się, nikt potem Wam Polski już nie zwróci. IV rewolucja przemysłowa (za 2-3 dekady), to "Roboty-Boty" i ludzie w tej ilości są niepotrzebni, stąd lewackie ruchy by usuwać (zabijać) dzieci nienarodzone nawet po kilku m-cach ciąży. Człowiek bez własnych korzeni i woli znaczy coraz mniej. Czy takiej chcemy przyszłośći? Orwell i Huxley to przewidzieli i opisali.

    Odpowiedz