Kopacz: Kobiety mają prawo do decydowania o swoim życiu

26.01.2019, 18:54; Aktualizacja: 26.01.2019, 19:35
Ewa Kopacz

Ewa Kopaczźródło: ShutterStock

My, kobiety, mamy prawo decydować czy chcemy mieć dzieci, mamy prawo do edukacji seksualnej, refundowanego przez państwo in vitro, standardów okołoporodowych - mówiła podczas sobotniej konwencji b.premier Ewa Kopacz (PO). Apelowała do rządzących, by nie próbowali decydować za polskie kobiety.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • abcd(2019-01-27 11:07) Zgłoś naruszenie 71

    Fakt, że białe kobiety nie chcą rodzić (ze względu na niezależność, wygodę, karierę, pieniądze itd.) ma dramatycznie proste przełożenie na rzeczywistość: kobiety, które nie chcą rodzić, zostaną zastąpione kobietami, które będą rodziły dzieci. Czytaj więcej: "Bezpłodność. Feminizm. Homoseksualizm. Czy damy radę?"

    Odpowiedz
  • tyle(2019-01-26 20:23) Zgłoś naruszenie 51

    Proszę bardzo , decydujcie o swoim życiu , ale za swoje a nie moje pieniądze. To chyba uczciwa propozycja, bez wszej obłudy i hipokryzji?

    Odpowiedz
  • nk(2019-01-26 19:56) Zgłoś naruszenie 43

    O swoim życiu mają prawo decydować. O życiu swoich dzieci już nie.

    Odpowiedz
  • green(2019-01-27 11:39) Zgłoś naruszenie 30

    Proponuje by meszczyzni zaczeli sprowadzac na zony kobiety z innych krajow , ktore chca rodzic dzieci . A te femuno zostawmy damym sobie.

    Odpowiedz
  • Bert(2019-01-27 12:07) Zgłoś naruszenie 21

    zwłaszcza Iwona zamordowana przez podejrzanego K.

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2019-01-27 14:19) Zgłoś naruszenie 11

    Ze wszystkim się zgadzam poza jednym. Jakoś nie jestem przekonany do tej refundacji. Odnoszę wrażenie że jeżeli kogoś nie stać na in vitro, to również nie będzie go stać na utrzymanie dziecka.... 😁

    Odpowiedz
  • Matejko(2019-04-18 11:19) Zgłoś naruszenie 00

    P Ewa zbiera u mnie kolejne punkciki. Miło że solidaryzuje sie z kobietami. Oby tego więcej!

    Odpowiedz
  • Kawa(2019-04-18 12:51) Zgłoś naruszenie 00

    Wielkie uznanie dla P Ewy i podziw ponieważ wciaz jest niezłomna w tym co robi w dodatku zwraca sie do kobiet w trudnej sytuacji.

    Odpowiedz
  • Anonim(2019-04-18 13:26) Zgłoś naruszenie 00

    Pani Ewa dziala dla kobiet nie od dzis i za to wlasnie ja uwielbiam

    Odpowiedz
  • Kapa(2019-04-18 13:24) Zgłoś naruszenie 00

    Mężczyzni często pragna zdominowac kobiety, tak samo na pewno jest i w przypadku pani kopacz która jest jedna z niewielu kobiet w parlamencie. Nie raz słyszy sie te wyzwizka i krzyki w jej stronę, ale ona sie niepoddaje i walczy, idzie do przodu bo obtrała sobie cel i chce go zrealizowac. Bardzo mi sie podoba ta jej postawa.

    Odpowiedz
  • Kamilka(2019-04-18 13:25) Zgłoś naruszenie 00

    Pocieszajace to to ze ktos z polityki zwraca sie w strone kobiet. Także tych zyjacych wokół przemocy domowej.

    Odpowiedz