Petru: nie idę na spotkanie z premierem, bo jest ono tylko zmianą narracji po zabójstwie Adamowicza

25.01.2019, 09:15; Aktualizacja: 25.01.2019, 09:34
Nie idę na spotkanie z premierem Mateuszem Morawieckim; jest ono tylko zmianą narracji po zabójstwie prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza; sprowadzi się do dyskusji o zmianach w Kodeksie karnym, a nie do rozmowy o przyczynach tej tragedii, czyli mowy nienawiści - mówi szef partii Teraz! Ryszard Petru.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • Pamiętający(2019-01-26 13:24) Zgłoś naruszenie 00

  Pietru - już PO twojej partii i PO tobie . Już sporo było takowych jednozmianowych w sejmie partii . Ale ku pociesze jeszcze sporo też będzie .

  Odpowiedz
 • Mecenas(2019-01-25 10:14) Zgłoś naruszenie 42

  Petru, za kilka miesięcy wybory i wylatujesz z parlamentu...., może jednak warto byłoby, aby skorzystał - być może z ostatniej szansy - spotkania się z Premierem ?

  Odpowiedz
 • czytelnik(2019-01-25 10:01) Zgłoś naruszenie 42

  jaka szkoda ha ha, błazen polityczny XXI wieku

  Odpowiedz
 • Krzyczę --Inspektor Pracy(2019-01-25 09:54) Zgłoś naruszenie 52

  .......Czy PO zdaje sobie sprawę ,że przyczyniła się do śmierci może tysięcy robotników ,czy w ogóle o tym pomyśleliście?-- wzmagając wzrastającą nienawiść do Was w stanie rozumu!.... ...a Kto przeprosi rodziny i uczci minutą ciszy w Sejmie osoby które nie dożywają obecnego wieku emerytalnego (okradzieni wstecznie Ustawą o Emeryturach Pomostowych z emerytury w wieku 60l i ochrony przed zwolnieniem przy tej emeryturze) a pracowały bez dodatkowej za to płacy , długie dziesięciolecia, z sobotami i swiętami bez dni zamienne wolnymi w najpodlejszych warunkach pracy jak np: rtęć , promieniowanie izotopowe,bardzo wysok: ciś ,napiecia ,temp albo lub także pyły trujące a nawet wybuchowe, hałas itp,itp --/może we wszystkich tych równocześnie naraz jak np.. wielk fizyczn,mechatronicy,automatycy w elekroc,elektr,obsługa kotłów ******** -,,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą---ludzie Ci albo umierają przedwcześnie nadal pracując albo dożywszy nowych emerytur zyją może rok,dwa..To jest jakaś paranoja. --40 lat i więcej czystej pracy -Tusk ogłosił, ” Policji i wojsku nie można zmienić wieku emerytalnego w trakcie gry ,tak się nie godzi-- tylko dla nowo-wstępujących " a co zrobił z robotnikami pracującymi od 15 r życia zmuszając do 52 lat pracy nie licząc nadgodzin i pracy w tych szkodliwych. Stwierdził tez ,że jak "będą się Sądzić o to to podniesie koszty sądowe" - i to uczynił podnosząc te stawki nawet 300krotnie.. Dz.U. 2015 poz. 1800 RMS --A gdzie obietnice Dudów -40 lat pracy i finite chyba ,że eutanazja.!-- czy Wy /wspominacie, czy wyobrażacie sobie istniejące co dzień kondukty pogrzebowe dzieci,żon po zmarłych ojcach tak zatrudnianych i ekspolatowanych.,,Kogo lekarz nie dopuści na zajmowanym stanowisku (np ze starości lub zdrowia ) do dalszej pracy można zwolnić bez wypowiedzenia z pracy (wyrok SN z 16 grudnia 1999r. sygn .akt I PKN 469/99 )”-- bez renty ani emerytury co już jest grozą—tacy ludzie też chodzą po śmietnikach za chlebem.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie