Jerzy Owsiak apeluje o przeciwdziałanie mowie nienawiści. "Nie piszcie rzeczy, które są językiem pogardy"

21.01.2019, 15:36; Aktualizacja: 21.01.2019, 15:49
Jerzy Owsiak

Jerzy Owsiakźródło: PAP
autor zdjęcia: Jacek Turczyk

Szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak zaapelowała do polityków, aby nie szerzyli mowy nienawiści, lecz jej przeciwdziałali. Na swoich +facebookach+ nie piszcie rzeczy, które są językiem pogardy – powiedział w poniedziałek podczas konferencji prasowej.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Obserwartor(2019-01-21 16:43) Zgłoś naruszenie 80

    Kto sieje wiatr ten zbiera burzę Jurek zacznij od siebie napewno znajdzie się ktoś kto czeka na twoje przepraszam

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • marta(2019-01-21 16:48) Zgłoś naruszenie 80

    Nie powinien nikogo pouczać,,,,pogarda jest w politykach , sędziach i decyzyjnych urzędnikach a on swoich broni...nie naprawił systemu , sam jest jego elementem,,,,postępuje nie fair...

    Odpowiedz
  • Inspektor Pracy(2019-01-21 19:38) Zgłoś naruszenie 70

    ...Dlaczego mówicie tylko o języku nienawiści a nie mówicie o prowokacyjnych czynach nienawiści?-które ten język wzniecają . Teraz zginął człowiek zadźgany nożem-dramat i przerażenie....Ale czy pomyśleliście o Tych wszystkich którzy dziki pseudo-reformom PO za prace w najPOdlejszych warunkach pracy nie dożywają obecnych emerytur. Najpierw POlitycy ukradli Im 5 lat a później dodali nieudanie jeszcze dwa lata z wieku emerytalnego.-Tusk powiedzaił "cieszcie się że mieliście prace" - a że była to praca np. przy rtęci, źródłach izotopowych, wysoki ciśnieniach i temp . nieb napięciach , pyłach i gazach wybuch oraz trujących w hałasie itp,itp. Tak wiec czyż Oni-POlitycy nie doprowadzili w społecznym wymiarze do ogólnej nienawiści w stanie rozumu. Wyobraźcie sobie co roku te niewspominane przez Was tysiące konduktów żon ,dzieci odprowadzających swoich POdle okradzionych mężów, okradzionych z emerytur- na cmentarz. A wszystko to przez wstecznie działająca Ustawę o Emeryturach Pomostowych z 2008r na 1998r. I to po fakcie świadczenia takiej pracy.

    Pokaż odpowiedzi (3)Odpowiedz
  • green(2019-01-21 17:04) Zgłoś naruszenie 60

    Najpierw poucza innych w sprawie mowy nienawisci a potem prowokuje Krystyne Pawlowicz zamiast przeprosic Ja zgodnie z wyrokiem sadu. Taki to lewak-prowokator.

    Odpowiedz
  • jurek(2019-01-21 17:01) Zgłoś naruszenie 30

    Boi sie powrotu karmy.................................

    Odpowiedz
  • Bert(2019-01-21 20:53) Zgłoś naruszenie 30

    Może najpierw, krzewicielu mowy miłości, wykonaj wyrok po przegranej sprawie z Pawłowicz. No i przydałoby się w końcu znaleźć te brakujące 150.000.000 z lat 2002-2012

    Odpowiedz
  • Waldi(2019-01-22 09:54) Zgłoś naruszenie 00

    Jerzy Owsiak Ma rację trzeba dwa razy się zastanowić za nim coś się obraźliwego napiszę a nie bezmyślnie ranić czyjeś uczucia i atakować czyjś dorobek tak po prostu nie przystoi. Radził bym jednak panu Jurkowi Owsiakowi owszem aby reagował jak zajdzie konieczność ale w dużej mierze nie przejmował się tym co wypisują na jego temat Hejterzy czy osoby które mu źle życzą bo one osiągnęły w życiu znacznie mniej może nawet nic a Jurek Bardzo Dużo.

    Odpowiedz