Dalekie miejsce Dudy na pogrzebie Adamowicza było "istotne dla organizatorów"? Rzeczniczka: To nie była uroczystość państwowa

20.01.2019, 18:23; Aktualizacja: 20.01.2019, 18:55
prezydent Andrzej Duda na pogrzebie Pawła Adamowicza

prezydent Andrzej Duda na pogrzebie Pawła Adamowiczaźródło: PAP
autor zdjęcia: Adam Warżawa

Prezydent Andrzej Duda zdecydował, że dla niego istotny jest sam udział w pogrzebie Pawła Adamowicza i jeśli organizatorzy przywiązują tak wielką wagę do tego, żeby siedział w tym a nie innym miejscu, to nie będziemy o tym dyskutować - powiedział PAP szef gabinetu prezydenta Krzysztof Szczerski.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (15)

  • wika (2019-01-20 20:55) Zgłoś naruszenie 4919

    Wyszło zdecydowanie niefajnie. Prezydent powinien mieć miejsce w pierwszym rzędzie a potem lub razem z nim byli prezydenci. Prezydent jest tylko jeden i on reprezentuje państwo, niezależnie od tego, czy podoba się jako osoba czy nie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • green(2019-01-20 20:10) Zgłoś naruszenie 4624

    Wiadomo ze jak mozemy tak sekujemy prezydenta Polski. Taka uroda lewactwa. Co innego gdyby przybyl prezydent Niemiec !!! Wtedy posadzili by go z honorami w pierwszym rzedzie.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Dobry człowiek, bo przestał kopać, a mógł skopać(2019-01-21 00:12) Zgłoś naruszenie 2211

    Gdyby była Merkel. to pewno dostałaby ekstra krzesło przed resztą VIPów. Jaja jakieś. I tak dobrze, bo mogli ich do przedsionka (babińca) wstawić.

    Odpowiedz
  • Wierzący(2019-01-20 21:52) Zgłoś naruszenie 2119

    Ale Pan Prezydent Duda miał jednak miejsce siedzące.

    Odpowiedz
  • Lucy(2019-01-20 23:47) Zgłoś naruszenie 1928

    Mali ludzie zawsze domagaja sie tronu

    Odpowiedz
  • /(2019-01-21 07:25) Zgłoś naruszenie 1413

    Król umarł czy co ? Rzygam tym wszystkim.

    Odpowiedz
  • kutach(2019-01-20 21:50) Zgłoś naruszenie 1328

    to rodzina zdecydowała - mieli do tego prawo poinformowali prezydenta - on widocznie zaakceptowaj skoro przyjechal. Wiadomo bylo, ze nawalali na Adamowicza z prawej strony to co beda sadzać przeciwnikow w pierwszym rzedzie... ale generalnie dywagacje bez sensu. mogl nie przyjedzac.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Zenon(2019-01-21 07:40) Zgłoś naruszenie 1218

    Rodzina nie chciała żeby Duda uczestniczył w uroczystości pogrzebowej.Ale ten musiał na siłę się pokazać ,żeby widziano go w kur...zji!!

    Odpowiedz
  • won(2019-01-21 08:43) Zgłoś naruszenie 817

    dziwie sie ze wogole sie tam pojawil i to cale pisowstwo

    Odpowiedz
  • chrześcijanka(2019-01-21 16:21) Zgłoś naruszenie 64

    Przecież pereł nie powinno rzucać się przed wieprze bo by je pożarły , więc dzięki temu było widać butę dumę i arogancję tych z pierwszych ław a i tak pierwsi są zawsze ostatnimi a ostatni pierwszymi przed św. Piotrem a arcybiskup wyprostował wszystko w katolickiej Świątyni i odczytał jak należ kolejność w powitaniu i zgodnie z tym co mówi biblia. Amen

    Odpowiedz
  • Ja(2019-01-21 18:49) Zgłoś naruszenie 17

    Myślę że w 10 rzędzie byłoby najlepiej dla Adriana... Dla łamiących Konstytucje!!!

    Odpowiedz