Andruszkiewicz prosi wyborców o wsparcie: Trwa na mnie oszczercza nagonka

04.01.2019, 08:14; Aktualizacja: 04.01.2019, 08:44
"Za waszych czasów płaca minimalna w Polsce wynosiła 1200 zł, a dzisiaj wynosi 2250 zł. (...) Bezrobocie potrafiło wynosić nawet 13 proc., a dziś wynosi 5" - mówi w nagraniu.

"Za waszych czasów płaca minimalna w Polsce wynosiła 1200 zł, a dzisiaj wynosi 2250 zł. (...) Bezrobocie potrafiło wynosić nawet 13 proc., a dziś wynosi 5" - mówi w nagraniu.źródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Trwa na mnie oszczercza nagonka, więc dziś bardzo Was proszę o wsparcie! - napisał na Facebooku wiceminister cyfryzacji Adam Andruszkiewicz.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • utylizowac(2019-01-04 08:58) Zgłoś naruszenie 145

    to nie jest nagonka tylko oblawa na bandyte de---lu

    Odpowiedz
  • dsc(2019-01-04 09:07) Zgłoś naruszenie 144

    jasne Panie Andruszkiewicz......... jak to jest że nie mając prawa jazdy można pobierać pieniądze na paliwo.?? Nie mówiąc o poglądach ocierających się o rasizm - zresztą był Pan członkiem ONR czy nie ?? ONR powinien być zdelegalizowany......... takie jest moje zdanie

    Odpowiedz
  • Jakich wyborców ?(2019-01-04 10:21) Zgłoś naruszenie 71

    Te marne 15 tysięcy głosów ?

    Odpowiedz
  • turpin(2019-01-04 10:38) Zgłoś naruszenie 62

    Dobrze, że Wiceminister się przypomniał. Gdzie można się przyłączyć do nagonki?

    Odpowiedz
  • korina(2019-01-04 09:22) Zgłoś naruszenie 613

    A ja uważam, że pan Andruszkiewicz to zdolny młody polityk o wyrazistych o poglądach. Trzeba mu dać szansę.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • mordimer(2019-01-04 12:31) Zgłoś naruszenie 60

    zero... nie, mniej niż zero...

    Odpowiedz
  • green(2019-01-04 10:53) Zgłoś naruszenie 39

    Trzymaj sie czlowieku,nie poddawaj sie nagonce. Ci faszystowscy lewacy chca zniszczyc wszystkich ktorzy nie wyznaja ich lewacko-genderystycznych pogladow. Ale niedoczekanie ich-niech se poszczekaja.

    Odpowiedz
  • Nj(2019-01-04 11:25) Zgłoś naruszenie 27

    Jestes Ok

    Odpowiedz