Trzaskowski: To ja zaproponowałem Schetynie rozmowę o przywróceniu 98 proc. bonifikaty

20.12.2018, 20:31; Aktualizacja: 20.12.2018, 20:38
"Rozmawiałem z Grzegorzem Schetyną, natomiast jestem politykiem w pełni suwerennym i Grzegorz Schetyna niczego mi nie kazał, tylko się po prostu konsultowaliśmy w tej sprawie; to ja przyszedłem z propozycją rozwiązania tego problemu, bo ja biorę pełną odpowiedzialność za te decyzje" – dodał Trzaskowski.

"Rozmawiałem z Grzegorzem Schetyną, natomiast jestem politykiem w pełni suwerennym i Grzegorz Schetyna niczego mi nie kazał, tylko się po prostu konsultowaliśmy w tej sprawie; to ja przyszedłem z propozycją rozwiązania tego problemu, bo ja biorę pełną odpowiedzialność za te decyzje" – dodał Trzaskowski.źródło: ShutterStock

To ja zadzwoniłem do Grzegorza Schetyny – powiedział prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski o swoim wniosku w sprawie przywrócenia 98-procentowej bonifikaty przy przekształceniu prawa użytkowania wieczystego we własność.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • Munio(2018-12-21 07:45) Zgłoś naruszenie 20

    Prezydent miasta dzwoni do szefa swojej partii żeby zapytać go o to co zrobić ? Jestem w szoku, wydawało mi się, że człowiek który startuje w wyborach ma w swojej głowie wizję i strategię a tu okazuje się, że jest bezmózgą pacynką a na dodatek publicznie się do tego przyznaje. Gdybym był mieszańcem miasta zarządzanym przez takiego osobnika to bym się wstydził takiego prezydenta.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie