Nie będzie śledztwa ws. zeznań świadków dot. posiedzenia Sejmu w sali kolumnowej

20.12.2018, 14:48; Aktualizacja: 20.12.2018, 15:22
Prokuratura, prezentując decyzję o odmowie wszczęcia śledztwa ws. fałszywych zeznań, jako nieuprawnioną oceniła m.in. tezę o istnieniu wiadomego wcześniej wszystkim obecnym na Sali posłom PiS planu zorganizowania głosowania na Sali Kolumnowej i ograniczania posłów opozycji w prawach i obowiązkach parlamentarzystów.

Prokuratura, prezentując decyzję o odmowie wszczęcia śledztwa ws. fałszywych zeznań, jako nieuprawnioną oceniła m.in. tezę o istnieniu wiadomego wcześniej wszystkim obecnym na Sali posłom PiS planu zorganizowania głosowania na Sali Kolumnowej i ograniczania posłów opozycji w prawach i obowiązkach parlamentarzystów.źródło: ShutterStock

Sąd Rejonowy w Radomiu utrzymał mocy zaskarżone przez prezesa Sądu Okręgowego w Warszawie postanowienie prokuratury o odmowie wszczęcia śledztwa w sprawie złożenia fałszywych zeznań przez 233 świadków w postępowaniach dot. posiedzenia Sejmu RP w sali kolumnowej w grudniu 2016 r.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • Jacy świadkowie ?(2018-12-20 19:45) Zgłoś naruszenie 40

    To byli uczestnicy nie potwierdzonego formalnie kworum , którzy byli sprawcami przyjęcia niekonstytucyjnych ustaw i powinni zgodnie z prawem karnie za to odpowiedzieć.

    Odpowiedz
  • To oznacza,(2018-12-21 20:49) Zgłoś naruszenie 00

    ... że prokuratura godzi się na łamanie prawa podczas jego stanowienia.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie