Sąd wznowił proces apelacyjny lekarzy oskarżonych o fałszowanie dokumentacji

18.12.2018, 10:50; Aktualizacja: 18.12.2018, 12:46
Sprawa wyszła na jaw w grudniu 2013 r. Informację o tym, że w szpitalu mogło dojść do fałszowania dokumentacji i wyłudzania pieniędzy za operacje przekazał śledczym jeden z radnych powiatowych, pracujący jako ortopeda w szpitalu. Zawiadomienia do prokuratury złożyli też dyrektor szpitala i starosta skarżyski.

Sprawa wyszła na jaw w grudniu 2013 r. Informację o tym, że w szpitalu mogło dojść do fałszowania dokumentacji i wyłudzania pieniędzy za operacje przekazał śledczym jeden z radnych powiatowych, pracujący jako ortopeda w szpitalu. Zawiadomienia do prokuratury złożyli też dyrektor szpitala i starosta skarżyski.źródło: ShutterStock

Ze względu na konieczność przesłuchania dwóch świadków Sąd Okręgowy w Kielcach zdecydował we wtorek o wznowieniu procesu w sprawie dwóch lekarzy skazanych m.in. za fałszowanie dokumentacji medycznej. W grudniu sąd pierwszej instancji ukarał mężczyzn grzywną po kilkanaście tysięcy złotych.
wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (2)

  • prof.Sieradzki(2018-12-18 11:15) Zgłoś naruszenie 10

    jedyne wyjście -zlikwidowac biurwokratyczną publiczną"służbę zdrowia",uniosocjalizm i destrukcyjny feminizm : na wolnym rynku lekarze będą uczciwie zarabiać 10-1000 zł za wizytę, nie 60 zł za godz. cięzkiego dyzuru w SPZOZ (jak mój brat ortopeda-nb.najtrudniejsza specjalizacja!!),czyli tyle ,co adwokat i notariusz w 1/2 min.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie