Brexit. Znamy termin głosowania ws. umowy wyjścia Wielkiej Brytanii z UE

17.12.2018, 17:36; Aktualizacja: 17.12.2018, 17:38
May tłumaczyła, że przekazała przywódcom pozostałych 27 państw członkowskich, iż dotychczas uzyskane gwarancje były "niewystarczające" i konieczne było uzyskanie dalszych zapewnień.

May tłumaczyła, że przekazała przywódcom pozostałych 27 państw członkowskich, iż dotychczas uzyskane gwarancje były "niewystarczające" i konieczne było uzyskanie dalszych zapewnień.źródło: ShutterStock

Brytyjska premier Theresa May zapowiedziała w poniedziałek, że rząd planuje ponownie rozpocząć debatę nad projektem umowy regulującej wyjście Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej w drugim tygodniu stycznia, a głosowanie odbędzie się tydzień później.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (1)

  • zs(2019-01-06 13:50) Zgłoś naruszenie 10

    Najlepiej dla UE i GB jakby GB została w UE i była głównym liderem reformy skostniałej struktury UE, nie demokratycznej ,nie solidarnej i sprawiedliwej " dla równiejszych" .To nie stwarza warunków do stabilnej europy i jej spokojnego rozwoju i siły w jedności. Taka jest prawda w czasach tak niespokojnych i zagrożeniach z wielu stron pokoju . Silne NATO potrzebuje GB i mocnej jednością UE dla zachowania pokoju, bezpieczeństwa całej struktury zachodu. Jakby GB musiałaby wyjść to najlepiej dla wszystkich stron, za porozumieniem.

    Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie