Kaczyński zapewnia: Znajdą się środki na to, żeby poprawić los emerytów

10.09.2018, 08:26; Aktualizacja: 10.09.2018, 09:12
Kaczyński w rozmowie z "SE" powiedział, że sprawa dodatku specjalnego dla emerytów jest omawiana na posiedzeniach rządu i kierownictwa partii.

Kaczyński w rozmowie z "SE" powiedział, że sprawa dodatku specjalnego dla emerytów jest omawiana na posiedzeniach rządu i kierownictwa partii.źródło: ShutterStock

Znajdą się środki na to, żeby poprawić los emerytów - zapewnił w rozmowie z poniedziałkowym "Super Expressem" prezes PiS Jarosław Kaczyński. Dodał, że sprawa dodatku specjalnego dla tej grupy jest omawiana na posiedzeniach zarówno rządu, jak i kierownictwa PiS.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (9)

  • Zenon(2018-09-10 13:55) Zgłoś naruszenie 60

    Zawsze dostaję niestrawności jak widzę coś obślizgłego i obrzydliwego!!!

    Odpowiedz
  • Kpiarz (2018-09-10 13:20) Zgłoś naruszenie 40

    Jak tak dalej pójd, ie to w Polscezostaną emeryci i nieudacznicy, bo reszta ucieknie.!!! A tak na marginesie, to jakim prawem i cudem prezes partii rządzi finansami Państwa.?

    Odpowiedz
  • Gosc(2018-09-10 12:52) Zgłoś naruszenie 13

    Bylo by dobrze poziom zycia by sie poprawil jak sie cos robi dla dobra ludzi zawsze jest krytyka,nie wiadomo jak jest nigdy sie nie dogodzi.Dobrze ze dbaja o ludzi niestety nie moge powiedziec to o tamtym rzadzie ,oceniam po czynach co zrobili a nie obiecankach robic swoje i bedzie ok.

    Odpowiedz
  • Póki co(2018-09-10 12:39) Zgłoś naruszenie 41

    ... to okradli emerytów i rencistów mundurowych.

    Odpowiedz
  • zenon....to przez 8lat musiałeś dobrze żreć,aby (2018-09-10 12:24) Zgłoś naruszenie 37

    teraz wymiotować.Ale emeryci będą obdarzeni,twoim podatkiem i basta.

    Odpowiedz
  • Dodatek socjalny do emerytur wg skl. zdefiniowanej(2018-09-10 12:07) Zgłoś naruszenie 40

    Zamiast Kominowych Emerytur z ZUS dla bogatych /ustawa jest w Trybunale Konstytucyjnym/ nalezy wprowadzic dodatek socjalny, w takiej samej wysokosci w jakiej doplacamy do emerytury rolniczej z naszych podatkow. Dodatek ten powinien byc wyplacany z budzetu panstwa do emerytur naliczanych wedlug skladki zdefiniowanej.--- Skad pieniadze? Nalezy zmniejszyc dysproporcje w placach i dochodach poprzez wieksza progresje w podatkach, podwyzszenie placy minimalnej do 60% sredniego wynagrodzenia i nie bac sie podwyzszyc znacznie dla wszystkich kwoty wolnej od podatku.

    Odpowiedz
  • Zenon(2018-09-10 11:38) Zgłoś naruszenie 102

    Zwymiotowałem się na jego widok!!!!

    Odpowiedz
  • mundurowy(2018-09-10 10:34) Zgłoś naruszenie 63

    Oddajcie to co zabraliście emerytom mundurowym w ramach ustawy represyjnej.

    Odpowiedz
  • Karłowi trzeba sie nisko kłaniać ...(2018-09-10 10:20) Zgłoś naruszenie 81

    Wybory samorządowe się zbliżają... więc trzeba obiecać JAKIŚ OCHŁAP

    Odpowiedz