Miała być armia PO i Nowoczesnej. Jest zaledwie brygada

autor: Tomasz Żółciak21.08.2018, 07:41; Aktualizacja: 21.08.2018, 07:57
Politycy Platformy nie ukrywają, że spodziewali się większego zaangażowania. Na stronie internetowej akcji WWW można przeczytać, że powstała ona „w odpowiedzi na zmiany wprowadzone w Kodeksie wyborczym”.

Politycy Platformy nie ukrywają, że spodziewali się większego zaangażowania. Na stronie internetowej akcji WWW można przeczytać, że powstała ona „w odpowiedzi na zmiany wprowadzone w Kodeksie wyborczym”.źródło: ShutterStock

Opozycyjna Koalicja Obywatelska chciała, by przebiegu głosowań w plebiscytach lokalnych strzegło 100 tys. wolontariuszy. Chętnych brakuje.

wróć do artykułu

Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu tylko za zgodą wydawcy INFOR Biznes. Kup licencję
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Igor(2018-08-21 22:16) Zgłoś naruszenie 11

    Platforma przez 8 lat spała w samozadowoleniu. Nie rozliczyła PIS z rządów 2005-07. Nie potrafiła załatwić najprostszych spraw dla zwykłych ludzi i tłuszcza się zbuntowała. Teraz karty rozdaje Kaczor szastający kasą na prawo i lewo, prosty człowieczek jest wniebowzięty. A PO nadal uważa że nic nie jest winna i tym odpycha ludzi. Normalni ludzie mają dość tego chorego prawicowego układu PO-PIS. Nowoczesna która miała wrócić do ideałów wczesnej Platformy dziś stała się niewidoczną przybudówką PO, ludzie już na Nowoczesną nie zagłosują. Skąd więc mają ci wolontariusze do nich napływać?

    Odpowiedz
  • Jeleni(2018-08-21 16:30) Zgłoś naruszenie 20

    .... zaczyna w tym kraju brakować i to jest dobry objaw.

    Odpowiedz
  • jura(2018-08-21 12:25) Zgłoś naruszenie 30

    PO tylko mówi dostanie moje poparcie gdy zacznie słuchać.Już 3 lata czekam na ten moment a Oni nic.

    Odpowiedz
  • a(2018-08-21 10:20) Zgłoś naruszenie 37

    Tylu w tej P0 i Nowoczesnej a nie ma chętnych do wolontariatu? Ludzi Rzymu nie ma co dawać, Kłamią kradną i oszukują. A uczą ich wszystkiego nasz święty kler. Polecam artykuł z Faktu i komentarze pod nim.

    Odpowiedz
  • sami swoi(2018-08-21 09:04) Zgłoś naruszenie 04

    Opozycyjna Koalicja Obywatelska chciała, by przebiegu głosowań w plebiscytach lokalnych strzegło 100 tys. wolontariuszy. ...... Kościół katolicki spełni to oczekiwanie i zabezpieczy potrzebną ilość wolontariuszy

    Odpowiedz