Prezydent: Apeluję o więcej wstrzemięźliwości i mniej emocji

31.01.2018, 19:27; Aktualizacja: 31.01.2018, 22:31
Jak dodał, głęboko wierzy w to, że "nasza postawa - postawa oczekiwania, sprawiedliwości i uczciwego traktowania i uczciwego podejścia do naszej historii poprzez prawdę historyczną zostanie uszanowana, prędzej, czy później".

Jak dodał, głęboko wierzy w to, że "nasza postawa - postawa oczekiwania, sprawiedliwości i uczciwego traktowania i uczciwego podejścia do naszej historii poprzez prawdę historyczną zostanie uszanowana, prędzej, czy później".źródło: PAP
autor zdjęcia: Andrzej Grygiel

Apeluję o więcej wstrzemięźliwości, o mniej emocji; jestem przekonany, że uda nam się właśnie w taki sposób i tak działając osiągnąć prawdę, która nam się należy, co do naszej historii, a w związku z tym i sprawiedliwość - powiedział w środę prezydent Andrzej Duda w Żarach (Lubuskie).

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP

Reklama

Komentarze (2)

  • Bert(2018-01-31 20:08) Zgłoś naruszenie 30

    Paradoksalnie Izrael wykonał za nas gigantyczną pracę PRową, skupiając oczy całego świata na spenalizowaniu przez Polskę tzw. "polskich obozów śmierci". Idę o zakład, że liczba tego rodzaju zdarzeń w światowych mediach dzięki temu jazgotowi znacząco spadnie.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie