Wicemarszałek Tyszka pyta Gronkiewicz-Waltz o bezpieczeństwo Warszawy

26.08.2017, 07:20; Aktualizacja: 26.08.2017, 08:11
Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz

Prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltzźródło: PAP
autor zdjęcia: Jakub Kamiński

Wicemarszałek Sejmu Stanisław Tyszka (Kukiz'15) złożył oficjalne pismo do prezydent Hanny Gronkiewicz-Waltz, w którym pyta o bezpieczeństwo w stolicy. Jeśli Warszawa nie jest odpowiednio zabezpieczona to oznacza, że łatwo o atak terrorystyczny – powiedział PAP Tyszka.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (11)

  • Prywata i targowictwo się wyłania zza PO(2017-08-26 08:44) Zgłoś naruszenie 142

    Tak skompromitowanej prezydent stolicy w Europie ,a może i świecie trudno znaleźć. Czym ta Pani się kieruje. Wszyscy szydzą i wiedzą, że to groteska i przejaw starych nomenklaturowych rządów PO-wskiej kreatury politycznej w Ratuszu. Jak trzeba zdziczeć by żyć i postępować w ten sposób. Widać , jak stara władza jest zdemoralizowana i wspierana przez blisko 80 % mediów pod nadzorem obcego (głownie niemieckiego) kapitału.

    Odpowiedz
  • ??? Czy z tego ma wyrastać wielkość UE ???(2017-08-26 08:55) Zgłoś naruszenie 102

    Czyż można żyć w oparach absurdu (złodziejska reprywatyzacja) wspieranego przez większość mediów pro-POwskich. Przecież to jest bagno zboczonej, liberalnej polityki gdzie zdrada jest chwałą, a przestępczość gospodarcza wobec własnego narodu cnotą - tak było i jest dopóki PO ma władzę w samorządach. Gdańsk czy W-wa to przykłady wręcz anty-narodowe im przestępcze.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • oreo123(2017-08-26 10:41) Zgłoś naruszenie 37

    Panie Tyszka o bezpieczeństwo Warszawy to się nie ma Pan co martwić, pani HGW na pewno już dobrze o to zadbała by każdy mieszkaniec jak i odwiedzający mógł się czuć bezpiecznie

    Odpowiedz
  • siemowit(2017-08-26 10:59) Zgłoś naruszenie 27

    Państwo na tyle i tak już ingeruje w życie obywateli, podsłuchy, podglądy itp.. że Jarek od razu wychwyci gdy ktoś pisze o próbie zamachu i od razu wysyła do niego służby, więc spokojnie. Miasto jest odpowiednio zabezpieczone przez Panią HGW ale i sam Jarek nad tym pewnie czuwa

    Odpowiedz
  • kromka(2017-08-26 11:39) Zgłoś naruszenie 14

    Warszawa chyba aktualnie jest najbezpieczniejszą stolicą na świecie, więc nie wiem skąd Pana zmartwienie ;)

    Odpowiedz
  • kokbxy(2017-08-26 11:39) Zgłoś naruszenie 15

    Panie Tyszka zastawisz plecami i bedzie W-wa bezpieczna

    Odpowiedz
  • jaroo(2017-08-26 14:50) Zgłoś naruszenie 11

    Ja jako mieszkaniec Warszawy za rządów Pani Hanny jestem spokojny o miasto i ewentualne zagrożenie terrorystyczne! Pani HGW to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, także bez obaw!

    Odpowiedz
  • pomysłowyzibi(2017-08-26 15:47) Zgłoś naruszenie 11

    Facet z choinki się urwał? A to miasto Warszawa ma jakieś służy niepodlegające rządowi? Tyszce się adresy pomyliły. Biedny zapomniał, że prezydent Warszawy dysponuje jedynie strażą miejską. Policja podlega pod Błaszczaka a inne służby pod niego albo Macierewicza i to ich resorty odpowiadają za bezpieczeństwo. W całej Polsce.

    Odpowiedz
  • czesiek białołęka(2017-08-26 16:12) Zgłoś naruszenie 11

    czyżby wiedział co się stanie wkrótce??? kumple już przygotowali prowokację i to ma być przygotowaniem do operacji wymiany prezydenta stolicy???

    Odpowiedz
  • Kukizów ....(2017-08-26 17:29) Zgłoś naruszenie 11

    ... strach obleciał ?

    Odpowiedz