Sowa: Minister Szyszko powinien zostać zdymisjonowany

02.08.2017, 14:21; Aktualizacja: 02.08.2017, 14:30
Minister Jan Szyszko

Minister Jan Szyszkoźródło: PAP
autor zdjęcia: Tomasz Gzell

Minister Jan Szyszko to wyjątkowy szkodnik i powinien jak najszybciej zostać zdymisjonowany; jego decyzja ws. wycinki drzew w Puszczy Białowieskiej jest skandaliczna i kompromituje Polskę na arenie międzynarodowej - mówił w środę w Sejmie poseł Nowoczesnej Marek Sowa.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • retryster.90S(2018-02-15 12:13) Zgłoś naruszenie 00

  Były minister Szyszko to jest największy szkodnik przyrody w naszym kraju i mierny z niego fachowiec .Ten barbarzyńca i wielki łowczy powinien mieszkać w jaskini bo postępuje jak ludy pierwotne .Chce panować nad lasami ,drzewostanem i zwierzyną zgodnie z wersetami biblii tylko ,że to nie są te czasy i nie było postępującej zmiany klimatu i ludzie musieli się wyżywić polując oraz i tak dostanie rozgrzeszenie za to co złego zrobił . Za to , że zdewastował puszczę dostał odprawę 70 tysięcy złotych bo była premier powiedziała , że to wybitny fachowiec i ekolog . Jaki z niego ekolog skoro stare powalone drzewa kazał wywieźć a jak wiadomo są potrzebne do ekosystemu .Powinien dostać karę aby odtworzył to co zniszczył i postawić mu pomnik szkodnika przyrody . Z wieloma sprawami zgadzam się co robi PIS ale na tego ministra i jego facjatę nie mogłem patrzeć i wreszcie powstrzymano jego szaleństwo i głupoty które mówił. Drzewa są zagrożeniem i trzeba wycinać dla bezpieczeństwa tak twierdził leśnik z jego ministerstwa kolejny głupiec. Problem jest w tym ,że Szyszko zrobił to co chciał zrobić tzn. z puszczy działalność gospodarczą która została powstrzymana ,więc trzeba coś nowego wymyślić aby wycinać dalej i jest to wycinka dla bezpieczeństwa ludzi . Jego usunięcie to był manewr rządu celowo spóźniony aby wyciąć jak najwięcej drzew w kraju ale spowodowany szumem medialnym zwielokrotnionym po jego złych decyzjach i wpadkach . Pamiętamy Dolinę Rospudy ,nominowanie znajomych na stanowiska ,córkę leśnika i słynna koperta .

  Odpowiedz
 • apostata(2017-08-02 15:39) Zgłoś naruszenie 11

  tylko że ten nieuk jest pupilem rydzyka (jego córka uczy w rydzykowej szkole, a on sam też tam robi geszefty) i dobrym kamratem kaczora z zakonu pc

  Odpowiedz
 • kresowiak(2017-08-02 15:33) Zgłoś naruszenie 20

  Zdymisjonowany to nie ulega dyskusji,rowniez odpowiedzialnosc karna za szkody,no i trzeba sie przygladac co sie stanie z pozyskanym drewnem,cos to zle pachnie.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • o beneficjentach niedostatków oświaty(2017-08-02 15:02) Zgłoś naruszenie 13

  Mam już dość tych bezsensownych pohukiwań niedouków z polskiego parlamentu (europarlamentarnym durniom to się nawet nie dziwię ...), nie mających pojęcia o lasach, przyrodzie itp.! Może by tak zorganizować jakiś kurs wiedzy leśnej dokształcający dla posłów, żeby nie kompromitowali się wygadywaniem głupot? Chociaż ..., wszak posłem może zostać tylko człowiek odpowiednio wyedukowany ... Zabrakło sita kwalifikacyjnego. Niedbałymi wyborami wpuściliśmy do polskiego parlamentu ogromną ilość niedouków, którzy na dokładkę protestują przeciwko naprawie resortu oświaty! Ręce precz od ministra Szyszki! Głupole!

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie