Schetyna o wezwaniu Kopacz przez prokuraturę: Polityczna nagonka i zemsta

30.05.2017, 15:37; Aktualizacja: 30.05.2017, 17:06

To część politycznej nagonki na polityków PO i politycznej zemsty - powiedział we wtorek PAP szef Platformy Grzegorz Schetyna, odnosząc się do decyzji prokuratury, która wezwała b. minister zdrowia Ewę Kopacz na przesłuchanie.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (8)

  • vinci(2017-05-30 16:35) Zgłoś naruszenie 90

    A kto jej kazał łżeć, że polscy patomorfolodzy z rosyjskimi "pracują ramię w ramię jak jedna wielka rodzina"? Funkcjonariusz publiczny ponosi odpowiedzialność za swoje czyny i słowa. A przynajmniej powinien - w państwie prawa.

    Odpowiedz
  • ela(2017-05-30 16:31) Zgłoś naruszenie 90

    Szanowny panie Schetyna,o jakiej politycznej nagonce i zemście pan mówi? PO powinna odpowiedzieć za to, jak drwiono z Polaków,którzy upominali się o prawdę smoleńską,prawda? Proszę sobie zobaczyć zdziwione miny Rosjan,a szczególnie prezydenta Putina,kiedy Pani Kopacz chwaliła dobrą współpracę z Rosjanami.Widać,że byli zmieszani jakie głupoty ona mówi,prawda? Wychodzą na jaw fakty,a może raczej bajki,które PO nam opowiadała przez kilka lat? Zaczynam rozumieć tą waszą wściekłość ,kiedy wybory wygrało Prawo i Sprawiedliwość.

    Odpowiedz
  • dziadek Franek(2017-05-30 17:07) Zgłoś naruszenie 70

    Strach przed ujawnieniem prawdy i odpowiedzialnością dup. ściska. To ta peowska hołota robi z tego sprawę polityczną.

    Odpowiedz
  • No niestety ....(2017-05-30 17:28) Zgłoś naruszenie 60

    .... ale kłamała.

    Odpowiedz
  • seba(2017-05-30 17:06) Zgłoś naruszenie 51

    Ewa Kopacz (9 listopada 2016 r.) -------------Dzisiaj te ekshumacje będą służyć przede wszystkim grze politycznej, którą będzie się przeciągać po to, żeby udowodnić tezę, którą postawił sześć lat temu jeden człowiek ze swoim zespołem, a dokładnie Macierewicz. ------------------------------------------------------------------------------------------------------- Bronisław Komorowski (14 listopada 2016 r.)------- Nie mogę zrozumieć motywacji. Jeśli ktoś za chwile wysunie następne oskarżenie, że kosmici są źródłem katastrofy smoleńskiej, to jeszcze raz będziemy robili ekshumacje?!

    Odpowiedz
  • korina(2017-05-30 20:23) Zgłoś naruszenie 40

    Jak sobie przypomnę, jak ta baba kłamała mówiąc, jak to przekopywali i przesiewali ziemie na głębokość metra, a jak sobie przypomnę minę Putina, jak ona rozpływała się w zachwycie, jak to Rosjanie pracowali przy sekcjach zwłok, to patrzę na Putina i widzę, że on nie wie co zrobić z oczami, czy wybuchnąć śmiechem, czy co??? No jakby mogła, to by klękła i lizała mu buty. Żeby tak kłamać!!! No i dlaczego powtarzała, że nie wolno w Polsce otworzyć trumien? Ręce opadają. POpaprana hołota.

    Odpowiedz
  • helmut(2017-05-30 20:56) Zgłoś naruszenie 40

    Uff, jest narracja !!!!!!! No więc: wszystkiemu winne rodziny, które uparły się mieć każda swój grób, a trzeba było wszystkich wrzucić do jednego i zasypać wapnem

    Odpowiedz
  • kłamiący POlityk to skończony POlityk.............(2017-05-30 21:23) Zgłoś naruszenie 30

    Dlatego peło i PSL bez poparcia większości - mądrości narodu.

    Odpowiedz