Tejchman: Wina Tuska

autor: Marek Tejchman10.03.2017, 09:50; Aktualizacja: 10.03.2017, 09:56
Marek Tejchman

Marek Tejchmanźródło: DGP
autor zdjęcia: Wojtek Gorski

Obsesja PiS na punkcie byłego premiera jest paraliżująca nie tylko dla naszej polityki zagranicznej, ale przede wszystkim dla partii Jarosława Kaczyńskiego. Bo uniemożliwia trwałe reformowanie Polski. Sprowadzenie polityki do wymiaru personalnego marginalizuje jej wymiar ustrojowy.

wróć do artykułu

KioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowaKioskWersja cyfrowa
Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:MAGAZYN Dziennik Gazeta Prawna
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (5)

 • dyktatura ciemniaków(2017-03-10 11:05) Zgłoś naruszenie 1010

  Ludzie mieli dość PO, więc dali szansę PISowi. Jednak widzą już, że był to wielki błąd. Nie można oszołomom dawać państwa, bo dzieje się właśnie taki cyrk jak obecnie. Ci wszyscy nieudacznicy, ten ciemny sfrustrowany lud jest żądny krwi. Wszędzie spiski, złodzieje, zdrajcy, no i oczywiście źli Niemcy. Niestety zbyt dużo populacji żyło pod zaborem rosyjskim i przejęli tę rusko-mongolską mentalność, co nam się odbija do dzisiaj. Naczelnik to taki dobry car w oczach ciemnego ludu, a jak coś nie jest w porządku to wina złych bojarów. Ciemny lud najlepiej czułby się w kraju jak Rosja z Putinem na czele. Niestety dla nich mocne są wpływy cywilizacji zachodniej i demokracji. W dodatku jeszcze ta liberalna światopoglądowo UE. To musi być dla nich straszne. Dlatego nawet w błahych sprawach reagują furiacką agresją. Tak jak Naczelnik.

  Odpowiedz
 • To PO i Tusk mają obsesje (2017-03-10 10:27) Zgłoś naruszenie 97

  Złodziejska reprywatyzacja HGW, , Amber Gold, Sowa i Przyjaciele, Inwigilacja dziennikarzy, afera hazardowa Schetyny, 75% prasy i mediów oddanych w rece niemieckie, nienawiść PO która spowodowała zabójstwo członka PIS.w Łodzi., .....to nie są obsesje PIS.

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Pan Murzyński - Filipiński(2017-03-11 00:02) Zgłoś naruszenie 50

  A ja od lat czekam, aż ktoś kogoś po udowodnieniu czegoś tam, wsadzi z konkretnym wyrokiem do odsiadki. Potem, żeby jego koledzy zrewanżowali się drugiej stronie tym samym. Po paru latach zniknie złodziejstwo, łapownictwo. Skończą się nieformalne układy polityczno biznesowe. Z powodu braku chętnych do pełnienia roli posła, trzeba będzie zmniejszyć ich ilość... Oj rozmarzyłem się strasznie, bo się raczej nie doczekam

  Odpowiedz
 • Bert(2017-03-11 22:23) Zgłoś naruszenie 52

  Tejchman - kolejny springerowski ściemniacz. Nikt nie wyolbrzymia roli tuska. Po prostu kto powinien siedzie nie powinien przewodniczy

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie