Kowalczyk: Rząd PiS nie będzie prywatyzować firm państwowych. Będziemy odbudowywać majątek

04.02.2017, 14:41; Aktualizacja: 04.02.2017, 14:55

Rząd PiS nie będzie prywatyzować firm państwowych; zamiast sprzedawać zakłady, będzie odbudowywał majątek - powiedział w sobotę minister Henryk Kowalczyk na konferencji "Odpowiedzialność przedsiębiorców za Polskę" w Toruniu.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (7)

  • BB(2017-02-04 16:34) Zgłoś naruszenie 42

    Gdy się nzrzuci ceny " akceptowane " przez rolników, to następnym krokiem będzie ochrona rynku przed żywnością z UE np cłami. Potem już tylko krok do drożyzny i galopującej inflacji. Brawo, prostą drogą wracamy do PRL-u

    Odpowiedz
  • bayron(2017-02-04 18:36) Zgłoś naruszenie 22

    urzędnicy partyjni zabawią się w przedsiębiorców i zrobią to lepiej! ale to już było i fatalnie się skończyło a motłoch w to wierzy. będzie PRL.

    Odpowiedz
  • Ale to juz było ...(2017-02-04 22:22) Zgłoś naruszenie 21

    ... i nie chcemy więcej !!! Wraca Bolszewizm i PRL. Przecież PIS-BOLSZEWIKI musza mieć ... kogoś DOIĆ

    Odpowiedz
  • analityk(2017-02-06 06:47) Zgłoś naruszenie 01

    Panie Kowalczyk; przedsiębiorstwo można zbudować tylko trzeba mieć produkt konkurencyjny by go sprzedać a to się tylko udaje nielicznym na świecie. Gierek poległ tak myśląc i widać, że Pan chce powtarzać jego błędy. Proszę spytać się profesora Bożyka, który odradzał Gierkowi taką politykę gospodarczą. Głównym problemem rządzących jest to, że oni nie mają żadnej praktyki przemysłowej i dlatego opowiadają androny. Ale oni nie podejmują żadnego ryzyka i to jest nieszczęście Polaków.

    Odpowiedz
  • S-w(2017-02-05 13:59) Zgłoś naruszenie 00

    Co ten pan opowiada o cukrowniach, które FIZYCZNIE zostały zburzone, a gruz sprzedany.

    Odpowiedz
  • Irek(2017-06-21 15:49) Zgłoś naruszenie 00

    Dokładnie, tym bardziej, że zarówno minister energii Krzysztof Tchórzewski jak i prezes PGG Tomasz Rogala potwierdzili informację, o wejściu spółek na giełdę.

    Odpowiedz
  • AAA(2017-06-07 14:05) Zgłoś naruszenie 00

    Jak rząd może podawać informacje o zaprzestaniu prywatyzacji państwowych monopoli, skoro od dłuższego czasu wszędzie głośno jest o prywatyzacji holdingu KHW. Powyższy artykuł to fake!

    Odpowiedz