Demonstracja KOD-u: Uczestnicy ze zdjęciami Wałęsy i naklejkami "Jestem Bolkiem"

27.02.2016, 15:59; Aktualizacja: 27.02.2016, 16:16
Komitet Obrony Demokracji

Marsz pod hasłem "My, Naród" zorganizowany przez Komitet Obrony Demokracji, PAP/Marcin Obaraźródło: PAP
autor zdjęcia: Marcin Obara

Demonstracja Komitetu Obrony Demokracji dotarła na plac Piłsudskiego w Warszawie. Jej uczestnicy uważają, że demokracja w Polsce jest zagrożona. Chcą też wyrazić poparcie dla Lecha Wałęsy.

Reklama


Reklama


Źródło:IAR

Reklama

Komentarze (33)

  • XXX(2016-02-29 11:19) Zgłoś naruszenie 10

    Pani Danuta W. kilka dni temu raczyła powiedzieć coś w rodzaju:"naszego papieża też opluwali"/dokładnie nie pamiętam użytych przez nią słów/-ciekawe zestawienie postaci .Natomiast piękna i przystojna pani nie mająca żadnych argumentów na manifestowanie może tylko powiedzieć "kurdupel",bo na więcej ją nie stać.I jeszcze że to ona z Lechem obaliła komunę.Czytałem kiedyś,że akurat wtedy wyłączyli prąd.

    Odpowiedz
  • doktór(2016-02-28 14:10) Zgłoś naruszenie 20

    Świry, znowu w budżecie trzeba będzie więcej wydać na psychiatrię

    Odpowiedz
  • karma(2016-02-28 12:38) Zgłoś naruszenie 30

    Zabrac majatek wszystkim ' BOLKOM '...

    Odpowiedz
  • Wiesław 52(2016-02-28 12:36) Zgłoś naruszenie 40

    Myślę, że KODeusze powinni byli nieść też portret Kiszczaka, a może i innych : Michnik, Kwaśniewski, Urban itp. Może Stalin były lekką przesadą.. Ale Lenin..Może by pasował do ww.

    Odpowiedz
  • Wiesław 52(2016-02-28 12:22) Zgłoś naruszenie 40

    Zgadzam się z organizatorami marszu KODu i hasłami. W mojej ojczyźnie żyją obywatele KOD-u i Polacy. Ja jestem Polakiem patriotą. Różnice pomiędzy są biegunowe. Dla mnie donosiciel nigdy nie będzie autorytetem, dla KODeuszy wręcz wzorem. Dla mnie ojczyzna jest najwyższym dobrem i moje życie jest w jej obronie, dla KODeuszy, to tylko miejsce do spania, robienia interesów i oczerniania lub pomijania ludzi, którzy za jej wolność oddali życie. Dla mnie wolność jest najwyższym dobrem i nie godzę się ani na "patronat" Brukseli, Berlina czy Moskwy. Dla KODeuszy Bruksela to świętość i każde sowo stamtąd jak proroctwo. Tak bardzo różnimy się, że nie sposób być razem, bo dla KODeuszy raczej nie do przyjęcia są słowa "Bóg Honor i Ojczyzna.

    Odpowiedz
  • Wiesław 52(2016-02-28 12:15) Zgłoś naruszenie 30

    Zgadzam się z organizatorami marszu KODu i hasłami. W mojej ojczyźnie żyją obywatele KOD-u i Polacy. Ja jestem Polakiem patriotą. Różnice pomiędzy są biegunowe. Dla mnie donosiciel nigdy nie będzie autorytetem, dla KODeuszy wręcz wzorem. Dla mnie ojczyzna jest najwyższym dobrem i moje życie jest w jej obronie, dla KODeuszy, to tylko miejsce do spania, robienia interesów i oczerniania lub pomijania ludzi, którzy za jej wolność oddali życie. Dla mnie wolność jest najwyższym dobrem i nie godzę się ani na "patronat" Brukseli, Berlina czy Moskwy. Dla KODeuszy Bruksela to świętość i każde sowo stamtąd jak proroctwo. Tak bardzo różnimy się, że nie sposób być razem, bo dla KODeuszy raczej nie do przyjęcia są słowa "Bóg Honor i Ojczyzna.

    Odpowiedz
  • Systemy okradajace spoleczenstwa upadaja na zawsze(2016-02-28 11:37) Zgłoś naruszenie 40

    Wladza III RP skladala sie z oficerow prowadzacych i ich informatorow !!! Niestety, to musi Rzad Beaty ZMIENIC ! Wypasione na naszej krzywdzie i "osmiorniczkach" i innych ukradzionych przywilejach "wieprze" musza odejsc RAZ na ZAWSZE ! ! !

    Odpowiedz
  • Prawda was wyzwoli, myslcie bracia !(2016-02-28 10:42) Zgłoś naruszenie 90

    Czytajcie slowo Boze. W tym czasie przyszli niektórzy i donieśli Jezusowi o Galilejczykach, których krew Piłat zmieszał z krwią ich ofiar. Jezus im odpowiedział: «Czyż myślicie, że ci Galilejczycy byli większymi grzesznikami niż inni mieszkańcy Galilei, że to ucierpieli? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy podobnie zginiecie. Albo myślicie, że owych osiemnastu, na których zwaliła się wieża w Siloe i zabiła ich, było większymi grzesznikami niż inni mieszkańcy Jerozolimy? Bynajmniej, powiadam wam; lecz jeśli się nie nawrócicie, wszyscy tak samo zginiecie».

    Odpowiedz
  • zofia(2016-02-28 10:23) Zgłoś naruszenie 50

    --do @-:))(2016-02-27 22:32)--Syn marnotrawny. Doskonale. Bóg NIE wybacza, jesli nie ma nawrócenia. Nasladujac Chrystusa - człowiek wybacza narwróconemu, a nie ciągle błądzącemu. ......................W razie wątpliwości polecam ks. M. Dziewiecki na YT

    Odpowiedz
  • ELA(2016-02-28 10:13) Zgłoś naruszenie 70

    Czy to jest manifestacja ,która nawołuje do niepłacenia alimentów?Dlaczego ktoś ,kto nie płaci alimentów jest nietykalny,bezkarny?

    Odpowiedz
  • spod Czestochowy(2016-02-28 07:34) Zgłoś naruszenie 100

    szkoda ze nieśli portretu Kuklinowskiego, tego obrzydliwego zdrajcy co mu Kmicic życie darował pod Częstochową.

    Odpowiedz
  • Pan Murzyński - Filipiński(2016-02-28 01:10) Zgłoś naruszenie 160

    Jestem Bolkiem = Jestem donosicielem. Zacietrzewienie polityczne powoduje zanik zdrowego rozsądku, a twierdzą, że są inteligencją.

    Odpowiedz
  • ZAZB(2016-02-27 23:53) Zgłoś naruszenie 140

    Od razu widać, że tylko Sami pokrzywdzeni przez komunistyczne i postkomunistyczne władze, uczestniczą w tym pochodzie i z narażeniem zdrowia albo i życia walczą o demokrację

    Odpowiedz
  • Mark(2016-02-27 23:24) Zgłoś naruszenie 161

    Bolek to świr, grający rolę przygłupa. Gdańsk i okolice wiedziały kto nim jest, ale reszta z 10 mln "S" - na pewno nie !!!. jak niewiele brakowało,że wybrano by uczciwego do końca Andrzeja Gwiazdę? Ale usłużni ludzie "wpływu" z otoczenia wybrali sterowalnego Bolka. Pamiętam do dzisiaj, że z dwóch stron Bolka zasiadali Mazowiecki i Gieremek, aby Bolek nie gadał głupot, jak mówi Ferdynand Kiepski. I tak Bolo plecie jak plótł już na Tweeterze. Raz pisze,że nie dał się złamać, a potem,że nie szkodził kolegom. Mało, nawet ich nie zna. Schyler pracował z nim na wydziale. Nie znał go? A tak wiernie opisywał go dla SB-ka. Bolek to jednak chory człowiek. Po prostu żal mi go. Nigdy nie podał bym mu ręki. To faktycznie bufon, jak twierdzi prof. J.Staniszkis. teraz za to płaci i zapłaci wyższą cenę. Upadek , już nie autorytetu nas z "S", , ale każdego pryncypialnego człowieka zasad.

    Odpowiedz
  • Mark(2016-02-27 23:24) Zgłoś naruszenie 222

    Bolek to świr, grający rolę przygłupa. Gdańsk i okolice wiedziały kto nim jest, ale reszta z 10 mln "S" - na pewno nie !!!. jak niewiele brakowało,że wybrano by uczciwego do końca Andrzeja Gwiazdę? Ale usłużni ludzie "wpływu" z otoczenia wybrali sterowalnego Bolka. Pamiętam do dzisiaj, że z dwóch stron Bolka zasiadali Mazowiecki i Gieremek, aby Bolek nie gadał głupot, jak mówi Ferdynand Kiepski. I tak Bolo plecie jak plótł już na Tweeterze. Raz pisze,że nie dał się złamać, a potem,że nie szkodził kolegom. Mało, nawet ich nie zna. Schyler pracował z nim na wydziale. Nie znał go? A tak wiernie opisywał go dla SB-ka. Bolek to jednak chory człowiek. Po prostu żal mi go. Nigdy nie podał bym mu ręki. To faktycznie bufon, jak twierdzi prof. J.Staniszkis. teraz za to płaci i zapłac i wyższą cenę. Upadek , już nie autorytetu nas z "S", , ale każdego pryncypialnego człowieka zasad.

    Odpowiedz
  • :))(2016-02-27 22:32) Zgłoś naruszenie 46

    Patrząc na tę manifestację "ciemny lud" nie może zrozumieć co się dzieje, więc pluje...

    Odpowiedz
  • StAAbrA(2016-02-27 21:11) Zgłoś naruszenie 66

    To bardzo uczciwe ze strony we the people , że przyznają się do bolkowatości . Tyle tylko , że wszyscy o tym wiedzą . No i tak de facto , to nic się przecież nie zmieniło ; władza jak kradła , tak kradnie nadal , jeśli się nie mylę - więc PO jaką cholerę ten cały cyrk z obroną demokracji ?

    Odpowiedz
  • PO(2016-02-27 20:54) Zgłoś naruszenie 142

    Niemieckie osły, Wałęsę skrzywdził Kiszczak, a nie PIS

    Odpowiedz