statystyki

Kolonia: Więcej przypadków napastowania kobiet niż przed rokiem

05.02.2016, 20:18

Policja w Kolonii podsumowała pierwszy dzień ulicznych zabaw karnawałowych w tym mieście. Mimo wzmożonych środków bezpieczeństwa zanotowano wzrost liczby przypadków napastowania kobiet.

Reklama


Reklama


Po czwartkowych zabawach karnawałowych na policję w Kolonii zgłosiły się dwadzieścia dwie poszkodowane kobiety. To ponad dwa razy więcej niż przed rokiem. Jedno ze zgłoszeń dotyczy gwałtu.

Zdaniem policji duży wzrost liczby zawiadomień o napastowaniu seksualnym nie musi automatycznie oznaczać, że w Kolonii było mniej bezpiecznie niż w ubiegłych latach. Policja podkreślała, że po wydarzeniach z nocy sylwestrowej, kobiety są bardziej wyczulone na przypadki molestowania i częściej zgłaszają niepokojące incydenty.

Czwartek był pierwszym dniem wielkich ulicznych zabaw w Kolonii. Do ich zabezpieczenia skierowano w tym roku dwa razy więcej funkcjonariuszy niż zwykle.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • patryiota(2016-02-06 00:36) Odpowiedz 00

    wine ponosza niemcy z merkel na czele i koszty rowniez chca nam to bagno wcisnac teraz merkel niech spojrzy w oczy tym zgwalconym kobieta .ODPOWIEDZIALNOSC za zapraszanie bez opamietania emigrantow i migrantow oraz terrorystow ponosi MERKEL a i jeszcze szwedzi tez powinni odpowiedziec finansowo a nie zrzucac kosztow na kraje UNI EUROPEJSKIEJ EUROPA powoli tonie to juz nie jest do zatrzymania

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama