statystyki

PiS: PO nie potrafi przegrywać. Ta debata była dla nich miażdżąca

20.01.2016, 16:17

Europosłowie Prawa i Sprawiedliwości są zadowoleni z przebiegu wczorajszej debaty w Strasburgu o Polsce. W ponad dwugodzinnej dyskusji w Parlamencie Europejskim wzięła udział premier Beata Szydło. Europosłowie PiS-u mówią, że przedstawiła ona prawdziwy obraz sytuacji w Polsce.

Reklama


Reklama


Inaczej widzą to deputowani Platformy Obywatelskiej, którzy dziś zapowiedzieli zmianę strategii na arenie międzynarodowej wobec działań polskiego rządu, sugerując ostrzejszą retorykę.

Te zapowiedzi skrytykował europoseł Zdzisław Krasnodębski. "Niestety nie potrafią przegrywać. Ta debata była dla nich miażdżąca" - skomentował. Ocenił, że Platforma podobnie zachowywała się po wyborach prezydenckich i parlamentarnych. "Próbują się wydobyć z klęski intelektualnej, moralnej i politycznej" - powiedział profesor Krasnodębski.

Europosłowie Prawa i Sprawiedliwości, zadowoleni z debaty uważają, że nie ma potrzeby przyjmowania rezolucji Parlamentu Europejskiego na temat Polski. Taka propozycja się pojawiła, a jutro szefowie grup politycznych zdecydują, czy dokument będzie głosowany na sesji plenarnej w przyszłym miesiącu.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • Marcin(2016-01-20 19:00) Odpowiedz 41

    Pani premier zaklinała rzeczywistość siejąc propagandę i serwując nieprawdę.Nikt,poza zwolennikami pis nie dał się nabrać na jej słowa. Trybunał Konstytucyjny został ubezwłasnowolniony, a media, jak wszelkie najważniejsze instytucje, administracja i spółki przejęte w niesłychanie arogancki sposób przez opcję rządzącą.. Tysiąckrotne zaprzeczanie temu przez panią premier nie zmienią tych faktów.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama