statystyki

Karczewski: Nigdy nie mówiliśmy, że Polska jest w ruinie. Mówiliśmy, że jest w dobrym stanie

18.01.2016, 10:29; Aktualizacja: 18.01.2016, 10:34

"Nie integrowaliśmy się tak intensywnie, jak to było kiedyś, ale rozmawialiśmy o swoich planach. Było bardzo spokojnie i merytorycznie" - mówi o posiedzeniu PiS w Jachrance, gość Kontrwywiadu RMF FM, marszałek Senatu Stanisław Karczewski z PiS.

Reklama


Reklama


"Prawo i Sprawiedliwość będzie konsekwentnie wprowadzać swój plan, projekty i obietnice" - dodaje marszałek. Pytany o obniżenie ratingu dla Polski odpowiada: "To decyzja tylko jednej agencji". "Nasza gospodarka i finanse mają się bardzo dobrze. Mamy bardzo dobry program gospodarczy, dobrego ministra rozwoju. Cały rząd ma plan turbodoładowania dla gospodarki" - zapewnia. Odbudowanie Polski ze zgliszcz? "Nigdy nie mówiliśmy, że Polska jest w ruinie i zgliszczach. Mówiliśmy, że jest w dobrym stanie, ale może być w dużo lepszym" - uważa polityk.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

 • Leo(2016-01-18 11:49) Odpowiedz 84

  "Ch... du.. i kamieni kupa" - tak wówczas ocenił stan Polski sam Pan Minister rządu Donalda Tuska. "Dlaczego Niektorzy Ludzie sa tak tepi..?" - pisownia oryginalna..

 • Dlaczego Niektorzy Ludzie sa tak tepi ... ?(2016-01-18 11:17) Odpowiedz 68

  "Nigdy nie mówiliśmy, ze POLSKA jest w ruinie i w zgliszczach" - bezczelnie łga marszałek senatu z PIS. "Mówiliśmy, ze jest w dobrym stanie" .... Zapomniał dodać: ... KŁAMALISMY, ... KŁAMIEMYY, ... i nadal będziemy KŁAMAC, ... bo to jest nasza metoda partyjna. Trudno racjonalnie wyjaśnić sobie, ... dlaczego "polityka" tak zeszmaca Ludzi, którzy wyglądali na Porządnych

 • dziadek Franek(2016-01-18 15:07) Odpowiedz 51

  do @ Dlaczego Niektorzy Ludzie sa tak tepi ... ?(dzisiaj 11:17)----------------„Polskie państwo istnieje tylko teoretycznie” czyli „ch…, dupa i kamieni kupa”.POeta który to powiedział ?

 • x(2016-01-18 11:43) Odpowiedz 47

  Następne kłamstwo,jak długo jeszcze.

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama