statystyki

Cenckiewicz nominowany na szefa Centralnego Archiwum Wojskowego

04.01.2016, 13:55

Sławomir Cenckiewicz zostanie dyrektorem Centralnego Archiwum Wojskowego - poinformowało MON. Nominację na stanowisko szefa CAW po południu wręczy minister Obrony Narodowej Antoni Macierewicz.

Reklama


Reklama


Sławomir Cenckiewicz jest historykiem i współautorem m.in. książki o Lechu Wałęsie, w której zawarto tezę, jakoby były prezydent współpracował z SB. W 2006 roku był przez przewodniczącym komisji ds. likwidacji WSI. Pracował również jako doradca Antoniego Macierewicza, który wówczas był wiceszefem MON.

Reklama


Źródło:IAR

Reklama

  • KALIF(2016-01-04 14:37) Odpowiedz 22

    ZNÓW STRACH PADNIE NA TOWARZYSTWO ROSYJSKICH KACAPÓW Można odnieść wrażenie, że w Polsce ubeccy „śledzie”, prokuratorzy, sędziowie, ministrowie, ludzie odpowiedzialni za cały aparat terroru, od tych ze Związku Patriotów Polskich zaczynając, na tych, którzy usiedli do Okrągłego Stołu, kończąc, umarli bezpotomnie. A przecież wszyscy mieli rodziny – żony, mężów, dzieci, wnuki. Co się z nimi stało? Odpowiedź jest prosta – nadal rządzą Polską.

  • :( :( :((2016-01-04 15:31) Odpowiedz 10

    wszystkie przydatne wieprze latami niszczace polskie autorytety wreszcie dostaja na 5 min. koryta. Bedzie trzeba tysiace pozwalnic by dla pisstada hien miejsce zrobic.... w koncu robie z siebie durni smolenskich musialo sie oplacic. Upadek Polski gorszy niz rozbiory :(

  • Klelia(2016-01-04 15:09) Odpowiedz 12

    Gratulacje Panie Profesorze. Wszystkie książki wspaniałe!!! Ostatnią właśnie czytam. Zyczę powodzenia

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Prawo na co dzień

Galerie

Reklama