statystyki

Korwin-Mikke: Jako premier mianuję Sikorskiego ministrem spraw zagranicznych

15.07.2014, 12:17; Aktualizacja: 15.07.2014, 12:22
Janusz Korwin-Mikke

Janusz Korwin-Mikkeźródło: ShutterStock

- Jako premier mianuję Radosława Sikorskiego ministrem spraw zagranicznych i nie będę wchodził do jego ministerstwa - powiedział reporterowi telewizji Superstacja prezes Nowej Prawicy Janusz Korwin-Mikke.

reklama


reklama


Skomentował w ten sposób deklarację szefa MSZ, który zapowiedział, że dopóki jest ministrem, Korwin-Mikke nie ma wstępu do MSZ. - Odnoszę wrażenie, że pan Boni stał się bohaterem, nie wiadomo dlaczego - dodał Korwin-Mikke.

- W żadnym normalnym kraju by nie przyjmowano takich ludzi jak pan Boni. Zwłaszcza po tym incydencie byliby spaleni w towarzystwie - powiedział Korwin-Mikke reporterowi Superstacji.

reklama


Źródło:Media

reklama

  • StAAbrA(2014-07-15 21:16) Odpowiedz 00

    ...a jako papież , JKM mianowałby Michnika na prymasa , tak sobie myślę .

  • spox(2014-07-15 14:00) Odpowiedz 00

    Myślę, że Ekscelencja Korwin kiedyś się pomyli i muszka za nim nie nadąży.

  • zenia(2014-08-10 13:26) Odpowiedz 00

    dno

  • wiencu3000(2014-07-26 13:41) Odpowiedz 00

    a ja to go rozumiem z jednej strony...

  • mendrol(2014-07-23 13:35) Odpowiedz 00

    JKM to wybryk natury. Uchowaj nas Panie przed realizacją zamierzeń tego pseudo polityka, kłamcy i obrażającego innych Polaków ! Oby to był ostatni okres działalności tego "koziołka".

  • hehehh(2014-07-15 18:34) Odpowiedz 00

    Mam takie pytanie: jeżeli istniałaby kara za kłamstwa polityków na temat swojej wspaniałości i nieskazitelności oraz kara za niespełnione obietnice wyborcze(bo to też kłamstwo).I myślę tu o karze natychmiastowej i szybkiej np:w dyby na środku rynku i 10 batów na gołą d...pę i temat zamknięty(a nie procesy ciągnące się latami).TO CZY W TAKIEJ SYTUACJI ŻYŁO BY SIĘ LEPIEJ CZY GORZEJ,CZY WIELCE SZANOWNI POLITYCY WIECZNIE DUMNI Z SIEBIE... TACY ELOKWENTNI ...AKURATNI...WRĘCZ WSZECHWIEDZĄCY ...PRZESTALI BY KŁAMAĆ?!?Bo jeżeli tak to rozumiem że cała ta nagonka na Krula jest po to żeby móc kłamać nadal...takie standardy...

  • Sdziadek(2014-07-15 16:01) Odpowiedz 00

    Korwin -jednym z najbogatrzych to pokazcie ta reszte ! ! !

  • Sdziadek(2014-07-15 16:08) Odpowiedz 00

    Ja gdybym mial ! to jeszcze bym, mu dal.

  • Bony M.(2014-07-15 15:12) Odpowiedz 00

    Nalanie po mo rdzie boniemu, to ordynarny antysemityzm!

  • Leo(2014-07-15 14:34) Odpowiedz 00

    Co tam oszołom Mikke-wreszcie Franciszek pokazał co warte są jego deklaracje.Jest taki sam jak nasz "święty" JP II.

  • kkk(2014-07-15 14:46) Odpowiedz 00

    Chamstwo to chamstwo.
    Może policzkowanie było modne, kojarzone z obrona honoru ale te czasy dawno minęły.
    Chamstwo to Chamstwo.

  • wkurzony(2014-07-21 13:38) Odpowiedz 00

    Chamem jest ten co był agentem sb.

  • Robert(2014-07-15 13:22) Odpowiedz 00

    Może to i dobry początek. Bijatyki w polskim Sejmie mogą być widowiskowe. Ale Pan Mikke raczej ma małe szanse z młodszymi kolegami posłami. To raczej on by dostał po mo.dzie i to nie raz. Ale chyba o to mu chodzi by oprócz majatku wartego 10 mln zł, siwych włosów i muszki - mieć jeszcze kilka guzów więcej i kilka zębów mniej. No cóż, chamstwo na dobre zagościło na Wiejskiej (nomen, omen)

  • Monika 60(2014-07-15 13:16) Odpowiedz 00

    Przemoc w rodzinie.

  • bolek(2014-07-15 13:16) Odpowiedz 00

    40latek!
    To była "napaść? A jak kobieta da w pysk facetowi, który ją obmacuje w tramwaju, to też jest "napaść"?

  • bolek(2014-07-15 12:50) Odpowiedz 00

    Muszę szczerze powiedzieć, że jaki ten Korwin, jest to każdy widzi. Ale najbardziej zhańbił sie pan Boni. Nie tyle tym, że donosił, nie tym, że kłamał iz nie donosił. Ale tym, że popłakał się przed kamerami, że dostał w ryja. Co za wstyd.

  • KALIF(2014-07-15 12:48) Odpowiedz 00

    Jerzy Wenderlich, wicemarszałek Sejmu z SLD oświadczył kiedyś, że rozumiałby i właściwie akceptował, gdyby Jarosław Kaczyński dał w twarz Palikotowi. Było to po sejmowym wystąpieniu Palikota, w którym ten powiedział, że Kaczyński „posłał brata na śmierć ”
    Jak wiadomo, Jarosław Kaczyński nie spoliczkował Palikota. A Palikot bryluje teraz w stacjach telewizyjnych i jako arbiter eleganckich manier i etyczny autorytet z oburzeniem komentuje wybryk Korwin-Mikkego. To naprawdę przewrotna pointa tego skandalu.

  • 40latek(2014-07-15 12:46) Odpowiedz 00

    Oczywiście nie pochwalam publicznego policzkowania kogokolwiek, nie zmienia to jednak faktu, że Boni zachował się jak ci@@ta. Może nie koniecznie powinien "oddawać", ale z całą pewnością powinien uruchomić prokuraturę. To była napaść panie Korwin. Po za tym, widzę u pana Korwina rozrost ego. Premier. No, no, ładnie się poprzewracało pod kopułą.

  • KALIF(2014-07-15 12:45) Odpowiedz 00

    TZW ''elita [bolszewicka '' ona nie wie co to HONORU
    Proszę, nie nazywajmy propagandystów i komisarzy medialnych dziennikarzami

    Gdy słyszę zdanie, dziennikarz GW czy dziennikarze TVN itp. napisali coś albo przeprowadzili jakiś wywiad, to krew się we mnie burzy. Czy redaktora o chytrym nazwisku Lis można nazwać dziennikarzem ? wątpię, albo „ gwiazdę” TVN mającą swój program o wdzięcznym pseudonimie „Stokrotka”, również wątpię.
    Za czasów komuny we wszystkich mediach był napis ; Organ prasowy PZPR lub organ prasowy KW PZPR i sprawa była jasna. Obecnie w wielu mediach powinien być napis „Organ prasowy PO” bo takie tytuły jak GW, Newsweek, Polityka, itd., jakimś dziwnym trafem zgadzają się z przewodnią linią Polskiej Zjednoczonej Platformy Obywatelskiej i jako IV władza zamiast patrzeć na ręce władz, to głównie zajmują się PiS i Jarosławem Kaczyńskim czyli opozycją. Dotyczy to również przyjaciół z TVP czyli głównie TVN i jego mutacjami oraz PolSatem i jego mutacja

  • Sdziadek(2014-07-15 12:32) Odpowiedz 00

    Brawo Mikke ..takich trzeba lac,,i petrzyc czy rowno puchnie...,.,hi