Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Głupie, pozbawione sensu, nieuczciwe – najgorsze kampanie na Kickstarterze

Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Kickstarter stał się kolebką utalentowanych filmowców, którzy pomimo sympatii widowni, nie mieli daru przekonywania producentów do swoich przedsięwzięć. To tutaj zebrano budżet kontynuacji „Veroniki Mars” oraz sfinansowano nowy film Zacha Braffa, twórcy „Garden State”. To również tutaj zaistnieć postanowiła Linda Stuart. Jeżeli to nazwisko wam nic nie mówi, to nic dziwnego. Filmografia pani Stuart na razie świeci pustkami, a pierwszą pozycją miała być komedia „Kate Allen Is Getting A Life”. Problemem jak zwykle okazały się pieniądze. Aspirująca reżyserka miała nadzieję zdobyć je na Kickstarterze. Niestety z profilu kampanii ciężko było dowiedzieć się o filmie czegokolwiek poza tym, że wystąpią w nim trzy aktorki, których sława nie odbiegała od popularności samej autorki. Mimo braku uznania, projekt wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Napisał o nim m. in. hollywoodreporter.com, sugerując, że możemy mieć do czynienia z „najgorszą kampanią na Kickstarterze w historii”. Nie pomogło to uzbierać niezbędnych do powstania filmu pięciu milionów. Między 28 sierpnia i 30 września 2013 roku, 17 darczyńców przekazało na „Kate Allen Is Getting A Life” 243 dolary. Zobacz stronę kampanii na Kickstarterze.
Kickstarter stał się kolebką utalentowanych filmowców, którzy pomimo sympatii widowni, nie mieli daru przekonywania producentów do swoich przedsięwzięć. To tutaj zebrano budżet kontynuacji „Veroniki Mars” oraz sfinansowano nowy film Zacha Braffa, twórcy „Garden State”. To również tutaj zaistnieć postanowiła Linda Stuart. Jeżeli to nazwisko wam nic nie mówi, to nic dziwnego. Filmografia pani Stuart na razie świeci pustkami, a pierwszą pozycją miała być komedia „Kate Allen Is Getting A Life”. Problemem jak zwykle okazały się pieniądze. Aspirująca reżyserka miała nadzieję zdobyć je na Kickstarterze. Niestety z profilu kampanii ciężko było dowiedzieć się o filmie czegokolwiek poza tym, że wystąpią w nim trzy aktorki, których sława nie odbiegała od popularności samej autorki. Mimo braku uznania, projekt wzbudził ogromne zainteresowanie mediów. Napisał o nim m. in. hollywoodreporter.com, sugerując, że możemy mieć do czynienia z „najgorszą kampanią na Kickstarterze w historii”. Nie pomogło to uzbierać niezbędnych do powstania filmu pięciu milionów. Między 28 sierpnia i 30 września 2013 roku, 17 darczyńców przekazało na „Kate Allen Is Getting A Life” 243 dolary. Zobacz stronę kampanii na Kickstarterze. / Inne / Kickstarter

Powiązane

Reklama

Komentarze(0)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
    Reklama
    Reklama

    Zobacz więcej