XIV edycja Konkursu Dyrektor Finansowy Roku

NA ZGŁOSZENIA CZEKAMY DO 21 CZERWCA 2019!

Nieważne czy zarządzasz finansami małej firmy czy dużego przedsiębiorstwa – pokaż swoje dokonania w 2018 roku i zdobądź tytuł dyrektora finansowego roku!
Zostań dyrektorem finansowym roku – na zgłoszenia czekamy do 21 czerwca 2019!

Od czternastu lat, z inicjatywy Grupy Euler Hermes, we współpracy z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) oraz Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych, osoby zarządzające finansami przedsiębiorstw w Polsce mają możliwość rywalizacji o prestiżowy tytuł – Dyrektor Finansowy Roku. Celem inicjatywy jest wyróżnienie i promowanie managerów, których cechuje profesjonalizm, etyka i skuteczność w działaniu. Niezależna Kapituła – składająca się z osób zaufania publicznego, ekspertów i praktyków biznesu, na podstawie ankiet wybierze laureatów w dwóch kategoriach: "Dyrektor Finansowy Małych i Średnich Firm" oraz "Dyrektor Finansowy Dużych Przedsiębiorstw". Kapituła nagrodzi osoby, które będąc biznesowymi wizjonerami budują wartość firmy.

Udział w konkursie jest bezpłatny i nie wiąże się z żadnymi zobowiązaniami ze strony osób zgłaszających się. Nadzór nad przebiegiem konkursu sprawowała firma audytorska Grant Thornton.

Link do rejestracji: https://dyrektorfinansowyroku.pl/Wroclaw/ 

Agenda Kongresu

Ogłoszenie laureatów odbędzie się podczas uroczystej gali 25 września 2019 roku w warszawskim hotelu InterContinental.

Źródło: Inne

Artykuł z dnia: 2019-04-24, ostatnia aktualizacja: 2019-04-25 11:18

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniania lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętą digitalizacją, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Infor Biznes Sp. z o.o.

Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Infor Biznes Sp. z o.o. lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.