Dziennik Gazeta Prawna zaprasza 14 lutego do udziału w webinarium „Faktury korygujące – nowe zasady wystawiania i rozliczania (Polski Ład)” wraz z możliwością otrzymania publikacji papierowej „Faktury VAT – po zmianach od 2022 r.”.

Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się:
  • Czym jest faktura korekta
  • Jakie są przyczyny wystawiania faktur korygujących
  • Jaki jest właściwy moment na rozliczanie korekt w czasie
  • Czym jest faktura „in minus” a tzw. uzgodnienie korekty pomiędzy stronami
  • Czym jest faktura korygująca a nota korygująca
  • Jaka jest forma przesyłania faktury korekty

Ostatnie 10 minut spotkania przeznaczone zostanie na pytania. Ponadto, uczestnicy webinarium otrzymają imienny certyfikat wraz z materiałami szkoleniowymi i rocznym dostępem do retransmisji webinarium.

Szkolenie poprowadzi Samir Kayyali - doradca podatkowy, ekonomista, ekspert ds. zarządzania ryzykiem podatkowym; obecnie prowadzi własną praktykę podatkową; doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w międzynarodowych podmiotach świadczących usługi doradcze, jak i polskich kancelariach prawnych i podatkowych; jego praktyka obejmuje w szczególności restrukturyzację grup kapitałowych w celu osiągnięcia optymalizacji podatkowej, sporządzanie dokumentacji w zakresie cen transferowych oraz bieżące doradztwo w podatkach dochodowych oraz podatku VAT.

Termin webinarium: 14 lutego br., w godz. 12:00 – 13:00

ZAPISZ SIĘ

Publikacja papierowa „Faktury VAT – po zmianach od 2022 r.”

Jednocześnie w komplecie z webinarium można otrzymać publikacją papierową „Faktury VAT – po zmianach od 2022 r.” Znajdziemy w niej m.in odpowiedzi na pytania:

Jaki system fakturowania wybrać w 2022 r.? Jakie uproszczenia w zasadach fakturowania wprowadzono od 2022 r.? Jak po zmianach wystawiać faktury korygujące? Jak rozliczać korekty w 2022 r.? Jak oznaczać faktury kodami w JPK? Jakie kursy walut stosować do wystawianych faktur w walutach obcych? Jak dokumentować transakcje e-commerce?

WIĘCEJ INFORMACJI