Radziwiłł o sytuacji w CZD: Żadne dziecko nie zostało poszkodowane [WIDEO]

30.05.2016, 11:11; Aktualizacja: 30.05.2016, 13:49
Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, podczas konferencji prasowej w sprawie sytuacji w Centrum Zdrowia Dziecka

Minister zdrowia Konstanty Radziwiłł, podczas konferencji prasowej w sprawie sytuacji w Centrum Zdrowia Dzieckaźródło: PAP
autor zdjęcia: Leszek Szymański

Żadne dziecko nie zostało poszkodowane, chociaż zdaję sobie sprawę z tego, że dzieci, a szczególnie ich rodzice nie czuli się w tym czasie bezpiecznie i nad tym ubolewam - powiedział minister zdrowia Konstanty Radziwiłł w poniedziałek, odnosząc się do sytuacji w CZD.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (6)

 • drwal(2016-05-31 09:17) Zgłoś naruszenie 10

  "Pielęgniarki w CZD zarabiają - zaokrąglając - 5 tys., niektóre ponad 9 tys. zł, a 3 tys. zł – te najmłodsze".--------------------------markety czekają z otwartymi ramionami 1400zł bez sikania czasie pracy.. drogie panie pielęgniarki " zmieńcie prace weźcie kredyt"

  Odpowiedz
 • dziadek Franek(2016-05-31 09:10) Zgłoś naruszenie 20

  Pielęgniarki w CZD zarabiają tyle, co profesorowie na niektórych uniwersytetach (też brutto).

  Odpowiedz
 • Bardzo ...(2016-05-30 16:28) Zgłoś naruszenie 01

  .... wątpliwa teza.

  Odpowiedz
 • KALIF(2016-05-30 13:10) Zgłoś naruszenie 26

  Nędza Centrum Zdrowia Dziecka narasta od lat, dlatego minister Radziwiłł ma rację mówiąc, że Ministerstwo Zdrowia nie ma nic wspólnego z sytuacją w CZD. To za rządów Platformy Obywatelskiej dług szpitala urósł trzykrotnie.Jednocześnie mam dla Konstantego Radziwiłła i PiS wiadomość fatalną. Otóż nie możecie dłużej udawać, że to nie wasz problem, że wy macie długi weekend. To w programie PiS jest bowiem likwidacja NFZ i finansowanie służby zdrowia bezpośrednio z budżetu. I tak, możecie wskazywać palcem Kopacz i mówić: „To jej wina”, ale zarówno z długiem CZD, jak i skandalicznymi pensjami pielęgniarek będziecie się musieli w końcu zmierzyć. Więc może pan minister zechciałby powiedzieć jaki ma pomysł dla takich miejsc jak Centrum? Co zrobi z setkami milionów ich długów i jak sprawi, by się nie zadłużały znowu?

  Odpowiedz
 • JA sie pytam NIEUDACZNIKÓW z PIS(2016-05-30 11:54) Zgłoś naruszenie 132

  ... gdzie jest ten PROGRAM PIS ... UZDROWIENIA Służby Zdrowia ... i rzekomo gotowe projekty ustaw w zakresie służby zdrowia, z TECZKI, którą machała p. Szydło ... jak sztandarem dla PLEBSU.... ODPOWIEDŹ jak w porzekadle ludowym... "Czekaj tatka latka, aż CIĘ ..." CHOROBY ZEŻRĄ

  Odpowiedz
 • KŁAMALI ... KŁAMIĄ ... i nadal bedą KŁAMAĆ !!!(2016-05-30 11:41) Zgłoś naruszenie 122

  No proszę ... i wreszcie "BORSUK" obudził się ... z ZIMOWGO SNU, i coś tam, coś ...tam bąknął. ... Niejaka p. Szydło w imieniu Swoim, Rządu, PIS obiecywała sloganowe ROZMOWY z LUDZMI ... i "ROZMAWIA przez głuchy telefon"... Minister Nieudacznik, któremu bezpośrednio podlega CZD ... też " ROZMAWIA przez głuchy telefon"

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie