Armatki wodne przeciwko nacjonalistom w Brukseli: Zaczepiali muzułmanki i wykonywali hitlerowskie pozdrowienia

27.03.2016, 16:55; Aktualizacja: 27.03.2016, 18:16
Nacjonaliści wtargnęli na plac w Brukseli, gdzie tłumy oddawały hołd ofiarom wtorkowych ataków.

Nacjonaliści wtargnęli na plac w Brukseli, gdzie tłumy oddawały hołd ofiarom wtorkowych ataków.źródło: PAP/EPA
autor zdjęcia: OLIVIER HOSLET

Belgijska policja zatrzymała w niedzielę kilkanaście osób, gdy demonstranci, w tym wielu nacjonalistów, zignorowali apel władz o przełożenie marszu pamięci ofiar zamachów i wtargnęli na plac w Brukseli, gdzie tłumy oddawały hołd ofiarom wtorkowych ataków.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • Nas pouczają,(2016-03-27 19:17) Zgłoś naruszenie 100

  a Belgii w swoim oku nie widzą. Nie wolno protestować przeciw mordowaniu niewinnych ludzi! I muszą sami się tego domyślić, bo wprost nikt im tego nie powie! Dopiero woda z armatki ma ich przekonać. "Nowe przysłowie Niemiec sobie kupi - że zawsze głupi!". Że Belgowie to nie Niemcy? Germ jest zaraźliwy!

  Odpowiedz
 • kALIF(2016-03-27 19:07) Zgłoś naruszenie 71

  BIĆ TĘ LEWACKĄ HOŁOTĘ premier Belgii wydaje z siebie bełkot typu: „Nie damy się zastraszyć”, po czym na jego rozkaz ruszają w miasto auta z megafonami rycząc: „Prosimy nie wychodzić z domów!!! Dla waszego BEZPIECZEŃSTWA”. Absurd… A potem marsz obywateli przez miasto z hasłem : „NIE dla strachu”, jako odpowiedź na zamachy. W sumie rozumiem- oni nam DETONACJĘ, a my im MARSZ. Za parę lat może zabraknąć frekwencji. Na marszach

  Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
 • Pan Murzyński - Filipiński(2016-03-28 00:15) Zgłoś naruszenie 70

  Pomysł malowania kredą na chodniku, lub organizowanie jakiegoś marszu nie załatwia problemu, efekt jest chwilowy. To wiedza oczywista. Odwołanie planowanego marszu, na dodatek pod nazwą "Nie dla strachu" powoduje w ludziach odruch wściekłości i sprzeciwu przeciwko próbie kapitulacji, bo brak marszu, to "Tak dla strachu". Bezmyślne przygotowywanie a potem odwoływanie takich bezsensownych propagandowych imprez świadczy moim zdaniem o jednym (muszę to nazwać po imieniu, mimo, że pewnie dostanę bana), Europa jest rządzona przez idiotów.

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie