Ekspert: Turcja odpowiedziała zdecydowanie na rosyjską prowokację

24.11.2015, 12:20; Aktualizacja: 24.11.2015, 14:04

Rosja wielokrotnie testowała kraje NATO, a jej samoloty zbliżały się do przestrzeni powietrznej państw Sojuszu. W przypadku dzisiejszego incydentu Rosjanie zapędzili się za daleko - powiedział w Polskim Radiu 24 dr Maciej Milczanowski, komentując zestrzelenie rosyjskiego myśliwca Su-24 przez tureckie F-16.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (4)

 • KALIF(2015-11-24 13:22) Zgłoś naruszenie 00

  BRAWO TURCY KACAPEM ROZUMIE TYLKO SIŁĘ

  Odpowiedz
 • lol(2015-11-24 17:10) Zgłoś naruszenie 00

  Ekspert ds. bezpieczeństwa z Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie ... dalej nie czytam

  Odpowiedz
 • kapral Witold Grom(2015-12-06 12:26) Zgłoś naruszenie 00

  Wyjatkowo stronniczy artykul. Testowanie granic to codzienna sprawa i nie ma nic wspolnego z naruszaniem granic. Ale i w naruszaniu granicy np. turecko-greckiej bije Turcja rekordy. W 2014 roku dokonala Turcja 1500 naruszen przestrzeni powietrznej Grecji. Jest nieprawdopodobnym, by Rosjanie mieli jakikolwiek interes, by w czasie powrotu na lotnisko "przyciac" tereny Turcji. Turcja twierddzi ze Rosjanie byli 17 sekund na ich obszarze. Czy to uzasadnia zestrzelenie samolotu ktory walczy z ISIS? Hipoteza, ze Turcja na zyczenie USA probuje neutralizowac akcje Rosjan jest wiele bardziej przekonujaca. Opinia "experta" jest moze "sluszna" i "po linii" ale pozbawiona odniesienia do faktow jak: nielegalny handel ropa, tranzyt terrorystow i broni dla IS-u. Szkoda, ze na tych lamach cos takiego opublikowano.

  Odpowiedz
 • kapral Witold Grom(2015-12-06 12:29) Zgłoś naruszenie 00

  Wyjatkowo stronniczy artykul. Testowanie granic to codzienna sprawa i nie ma nic wspolnego z naruszaniem granic. Ale i w naruszaniu granicy np. turecko-greckiej bije Turcja rekordy. W 2014 roku dokonala Turcja 1500 naruszen przestrzeni powietrznej Grecji. Jest nieprawdopodobnym, by Rosjanie mieli jakikolwiek interes, by w czasie powrotu na lotnisko "przyciac" tereny Turcji. Turcja twierddzi ze Rosjanie byli 17 sekund na ich obszarze. Czy to uzasadnia zestrzelenie samolotu ktory walczy z ISIS? Hipoteza, ze Turcja na zyczenie USA probuje neutralizowac akcje Rosjan jest wiele bardziej przekonujaca. Opinia "experta" jest moze "sluszna" i "po linii" ale pozbawiona odniesienia do faktow jak: nielegalny handel ropa, tranzyt terrorystow i broni dla IS-u. Szkoda, ze na tych lamach cos takiego opublikowano

  Odpowiedz

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Galerie