Były wiceminister spraw wewnętrznych Zbigniew R. zatrzymany za strzelaninę

07.04.2014, 07:47; Aktualizacja: 07.04.2014, 13:10
Policja

Policjaźródło: ShutterStock

Zbigniew R., były wiceszef MSWiA został zatrzymany, kiedy po spożyciu alkoholu, podczas jazdy samochodem zaczął oddawać strzały z pistoletu Glock.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:IAR
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (16)

  • emeryt(2014-04-07 08:08) Zgłoś naruszenie 11

    OGÓLNOKRAJOWA AKCJA INTERNETOWA -powiedz STOP politykierom !!! Eurowybory i wielu polityków (szczególnie tych, których za bardzo nie lubimy) szuka tam sobie ciepłej posadki. Szanowni Internauci, zróbmy im wszystkim niespodziankę i głosujmy solidarnie na osoby z poza politycznego establishmentu, czyli na tych z dalszymi numerami na listach wyborczych albo na tych z mało znanych partii. To ma być dla obecnej klasy politycznej ostrzeżenie. Jeśli się nie uda to powtórka nastąpi w przyszłorocznych wyborach do naszego parlamentu. SIŁA NASZA JEST W INTERNECIE. PORADZILIŚMY SOBIE W SPRAWIE ACTA, PORADZIMY SOBIE TEŻ Z POLITYKAMI. PROŚBA DO WSZYSTKICH ABY TEGO POSTA LUB PODOBNEJ TREŚCI - ZAMIEŚCIĆ NA WSZELKICH MOŻLIWYCH PORTALACH I FORACH INTERNETOWYCH.

    Od siebie dodam, że PSL i PO wycinam w ogóle.

    Odpowiedz
  • Michał(2014-04-07 08:16) Zgłoś naruszenie 00

    Na pewno został wrobiony. Przecież skoro był w rządzie Jarosława to musi to być prawy, uczciwy i sprawiedliwy człek. ;]

    Odpowiedz
  • Emeryt...(2014-04-07 09:27) Zgłoś naruszenie 00

    Ciąganie starszego 39-letniego emeryta jest nieludzkie...

    To starość ... na stare lata człowiek reaguje czasem na opak.

    Odpowiedz
  • PRZEMEK(2014-04-07 09:39) Zgłoś naruszenie 00

    PSYCHOL-DO WARIATKOWA Z NIM

    Odpowiedz
  • antyube(2014-04-07 10:49) Zgłoś naruszenie 00

    W PRLu bis to norma...

    Odpowiedz
  • marzka(2014-04-07 11:41) Zgłoś naruszenie 00

    niech się określi jakie chce mieć imię bo raz jest Zbigniewem , a raz Ryszardem...

    Odpowiedz
  • Leo(2014-04-07 12:37) Zgłoś naruszenie 00

    Prawdziwi Polacy i prawdziwi patrioci wiedzą,że to prowokacja polityczna.

    Odpowiedz
  • humer(2014-04-07 12:50) Zgłoś naruszenie 01

    Jeśli to jest "Zbigniew R." to skąd IAR wie, że to wiceminister? A co do ówczesnych ministrów, to demonstruję i objaśniam - Ludwik Dorn (PiS) (31 października 2005 – 7 lutego 2007), Janusz Kaczmarek (8 lutego 2007 – 8 sierpnia 2007). Ten kowboj to ich człowiek, a nie Kaczyńskiego, wy POdrabiane fajanse.

    Odpowiedz
  • humer(2014-04-07 12:58) Zgłoś naruszenie 00

    "Pracownik MSZ tłumaczy się z plagiatu w książce wydanej przy dofinansowaniu Ministerstwa Nauki"

    Odpowiedz
  • Skoro już...(2014-04-07 12:59) Zgłoś naruszenie 11

    ...nie można wyrzucić go z Policji, to należy zabrać mu emeryturę policyjną.

    Odpowiedz
  • do 8 = humer(2014-04-07 14:32) Zgłoś naruszenie 01

    Czy odróżniasz pojęcia : ... minister i ... wiceminister ?
    Pewnie ... tak.
    Takim całkowicie ... PRZYGŁUPEM to Ty jeszcze nie jesteś !
    Wejdź do ... "Google", wytęż móżdżek trochę ...
    i ... znajdziesz interesującego Cię wiceministra spraw wewnętrznych z 2007r.
    I nie próbuj uprawiać ... siermiężnej Erystyki,
    bo nawet ona jest nie Twoją "główkę"
    P.S.
    Niektórzy Ludzie są tępi, jak ... tępe scyzoryki

    Odpowiedz
  • OBSERWATOR ZIELONEJ WYSPY(2014-04-07 15:49) Zgłoś naruszenie 11

    niech gazeta napisze jaki dostanie wyrok ten policyjny bandyta i dlaczego taki niski a pijany rowerzysta siedzi w więzieniu jakie nazwisko sędziego w tej sprawie i kto idiocie dał pozwolenie na broń i dlaczego nie odpowiada za to w tym chorym zdemoralizowanym kraju gdzie debil w wieku 39 lat jest już emerytem a reszta ma pracować do 67 lat a ten bandzior sobie strzela najlepiej niech strzela do tych co mu dali broń

    Odpowiedz
  • Kaz(2014-04-07 21:34) Zgłoś naruszenie 00

    W 2007 roku został podsekretarzem stanu w MSWiA w rządzie Jarosława Kaczyńskiego. Po kilku miesiącach podał się do dymicji z powodu odwołania szefa MSWiA Janusza Kaczmarka. Rau był współautorem głośnej ustawy o świadku koronnym. Szkolił się m.in w Stanach Zjednoczonych, Norwegii i Hiszpanii. Współtworzył Polską Platformę Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Jest autorem wielu publikacji z zakresu przestępczości, instytucji świadka koronnego oraz prawa karnego.

    Odpowiedz
  • Andrzej(2014-04-08 17:32) Zgłoś naruszenie 00

    Czemu mój post z wczoraj został usunięty?! ludzie, ocknijcie się!

    Odpowiedz
  • humer(2014-04-08 19:21) Zgłoś naruszenie 00

    "Otóż specjalista od strzelania w powietrze po pijanemu najpierw był doradcą Jerzego Buzka (Platforma Obywatelska) w Parlamencie Europejskim.

    Dziś R. koordynuje zaś działania Polskiej Platformy Bezpieczeństwa Wewnętrznego, jednej z 28 platform technologicznych wspieranych przez ministrów podlegających Donaldowi Tuskowi."

    Odpowiedz
  • Mareq(2014-04-22 03:20) Zgłoś naruszenie 01

    Manipulujące ********* z der Dziennik. Ten facet był doradcą Jerzego Buzka z PO!!!

    Odpowiedz