Gowin nie widzi powodów, by delegalizować ONR i Młodzież Wszechpolską. Chce tego SLD

13.11.2012, 11:15; Aktualizacja: 13.11.2012, 11:21

"Takie postawy, jak podczas Marszu Niepodległości, mają swoje prawo do obecności w przestrzeni publicznej. Podstaw do delegalizacji nie widzę" – powiedział w TVP Info minister sprawiedliwości Jarosław Gowin.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:Media
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • karol(2012-11-13 19:54) Zgłoś naruszenie 00

    Oczywiście przecież to są "bratnie"partie Gowina.Mają dokładnie takie same poglądy i mocodawców czyli szowinistów w sutannach np.Rydzyk,Dydycz itp.

    Odpowiedz
  • SLD to dużo rzeczy by chciała i zrobiła ale(2012-11-13 18:21) Zgłoś naruszenie 00

    najwięcej dla siebie i dlatego mamy to co stworzyliśmy!!!1111

    Odpowiedz
  • mat(2012-11-13 14:42) Zgłoś naruszenie 00

    Faszyści mają prawo bić i niszczyć a ludzi za trawkę wsiadają typowy katotaliban nie ma i nie było demokracji po 89 tylko państwo wyznaniowo-policyjne

    Odpowiedz
  • serjicalme(2012-11-13 14:41) Zgłoś naruszenie 00

    Gowin, jestes porażką tego rządu i ciągniesz go za sobą na dno.Natychmiast do dymisji za takie wypowiedzi.Tak się składa, że właśnie ze względu na korzenie obu tych "ruchów| ", powinny one zostać zdelegalizowane.
    Mam nadzieję, że są jeszcze w PO ludzi, którzy nie myślą jak ty, a ty ze swoimi poglądami do Pisu won- tam bardziej pasujesz.

    Odpowiedz
  • Hiroo Onoda(2012-11-13 14:31) Zgłoś naruszenie 00

    a ilu to ludzi wytłukli bandyci z pod znaku sierpa i młota? zdelegalizować ich za promocję bandytyzmu i ludobójstwa oraz totalitaryzmu!

    Odpowiedz
  • obserwator.(2012-11-13 14:16) Zgłoś naruszenie 00

    Mają swoje prawo ? A może my wszyscy mamy swoje prawa do przekonań.? Jakoś od czasów 10 letniej nagonki na "Trwam" i innych, trudno mi to zauważyć. To co zauważam, to coraz większy zakres praw odbieranych i ograniczanych.

    Odpowiedz
  • Helmut(2012-11-13 13:38) Zgłoś naruszenie 00

    Podobnie zaczynała NSDAP.W efekcie było 50 mln trupów.Też zaczynali w demokracji.To przykre że Pan Minister niczego nie nauczył się od historii.

    Odpowiedz
  • obywatel MJ(2012-11-13 13:36) Zgłoś naruszenie 00

    ministrant gówin w ogóle ma coś nie tego ze wzrokiem,o umyśle nie wspomnę...

    Odpowiedz
  • humberto(2012-11-13 12:42) Zgłoś naruszenie 00

    Po prostu zrobic sondaż na temat ONR i Młodzież Wszechpolską i zlikwidować bandyt ów,sprawa prosta-O.Rydzyk wam pokazał jak się to robi !
    I jaka w tym filozofia ?

    Odpowiedz
  • talib(2012-11-13 11:40) Zgłoś naruszenie 00

    To jest coś wspniałego gdy fundamentalista mówi o demokracji.

    Odpowiedz