Szumowski podał się do dymisji

18.08.2020, 15:12; Aktualizacja: 18.08.2020, 19:17
Minister zdrowia Łukasz Szumowski

Minister zdrowia Łukasz Szumowskiźródło: ShutterStock

Dzisiaj składam rezygnację z funkcji ministra zdrowia – oświadczył we wtorek minister zdrowia Łukasz Szumowski. Poinformował, że pozostaje posłem, chce też wrócić do wykonywania wyuczonego zawodu lekarza.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (10)

  • zxzx(2020-08-18 16:07) Zgłoś naruszenie 191

    Lekarz rodzinny leczy przez telefon, a do nagłych zachorowań jedzie straż pożarna zamiast pogotowia.

    Odpowiedz
  • pacjent(2020-08-18 15:43) Zgłoś naruszenie 172

    Ustawa o całkowitej bezkarności na covid-19 nie przeszła, to się wszyscy zrywają. Ostatni gasi światło. Mam nadzieję, że nowy Minister przywróci zaoraną służbę zdrowia do działania. Koniec z tym korona terroryzmem.

    Odpowiedz
  • polak(2020-08-18 18:29) Zgłoś naruszenie 110

    Szczury uciekają z tonącego okrętu, szumowski i cieszyński, wydoił nasz kraj i społeczeństwo ile się dało uzyskując niekaralność, jak zwykle przed jesienią robi się niebezpiecznie, grunt może osunąć się pod nogami a wtedy trudno powiedzieć co się wydarzy, wielu dało nogę w przed jesienią np.kulczuk. Wielu Polakom przez swoje narzędzie tzw. sanepid zniszczył zycie, historia go rozliczy jak również kiedyś się dowiemy co to były za testy, co miały na celu i jaki oddziaływały na ludzki organizm

    Odpowiedz
  • gosc(2020-08-18 16:10) Zgłoś naruszenie 111

    Czyżby na to miała wpływ firma brata,

    Odpowiedz
  • No to(2020-08-18 16:43) Zgłoś naruszenie 111

    ładna afera szykuje się w MZ. Wczoraj wiceminister, dzisiaj minister a kto jutro poleci i kogo zamkną ?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • Czekamy(2020-08-18 16:42) Zgłoś naruszenie 91

    Mial odejsc w lutym, ale trafila sie okazja zarobku z instruktorem na maseczkach to zostal

    Odpowiedz
  • podatnik(2020-08-18 17:59) Zgłoś naruszenie 40

    Nie jest mi go żal????? Przez tel. porady????

    Odpowiedz
  • ktośtam(2020-08-19 06:41) Zgłoś naruszenie 10

    I całe szczęście, że odchodzi zniszczył życie milionom ludzi, przy okazji gospodarkę... powinien za to odpowiedzieć przed sądem- on i jego pobratymcy!

    Odpowiedz
  • error(2020-08-18 19:58) Zgłoś naruszenie 11

    Wielu chorych, ceni sobie teleporady od lekarzy rodzinnych, bo nie muszą się stawić bezpośrednio w gabinecie, będąc całkowicie zdrowym ale potrzebującym 7 dni zwolnienia L4.

    Odpowiedz