Morawiecki o "chamskiej hołocie" Kaczyńskiego: Czasami muszą paść takie męskie słowa

06.06.2020, 09:40; Aktualizacja: 06.06.2020, 09:41
Mateusz Morawiecki

Mateusz Morawieckiźródło: PAP
autor zdjęcia: Radek Pietruszka

Moim zdaniem czasami muszą paść takie męskie słowa dla opamiętania się drugiej strony – tak premier Mateusz Morawiecki odniósł się w sobotę w RMF FM do słów wniosku Lewicy o ukaranie prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego za słowa o "chamskiej hołocie".

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (25)

  • abc(2020-07-13 22:54) Zgłoś naruszenie 00

    Tatuś był ********** a jego boczne bachorki nawet nie mogli go pożegnać w dniu pochówku

    Odpowiedz
  • Zygfryd(2020-06-07 23:19) Zgłoś naruszenie 10

    To nie są męskie słowa, pacanie. To są słowa karła i tchórza, który za nic nie odpowiada.

    Odpowiedz
  • polonistka(2020-06-07 17:16) Zgłoś naruszenie 13

    pan budka ...inteligent ...kon by sie usmial...

    Odpowiedz
  • kicia(2020-06-07 17:11) Zgłoś naruszenie 21

    po dziadostwo! cale 5 lat wyzywaja,obrazaja...tylko na to ich stac!!

    Odpowiedz
  • Doda(2020-06-07 16:48) Zgłoś naruszenie 31

    Bardzo męskie tak jak *************** dziadu"

    Odpowiedz
  • Lilli(2020-06-07 11:57) Zgłoś naruszenie 20

    Inteligentnemu człowiekowi?, nie przystoi takie słownictwo!!!. A może jest takie ubogie?

    Odpowiedz
  • Jul(2020-06-06 19:07) Zgłoś naruszenie 62

    Męskie słowa mateluszku jesteś poza nie chlop

    Odpowiedz
  • 1981solidarny(2020-06-06 16:26) Zgłoś naruszenie 61

    Byly Dyktator w 1945, jak jego 1000 Letnie Imperium skapitulowało, powiedział, Ten Naród na nic innego nie zasłużył. Polska nie zbankrutuje bo Europa do tego nie dopuści, ale beda cierpieć. jak 28 czerwca wybiorą dyktatora Jarka. Popatrzcie w Historie Polski kto do tej pory żądlił i Partaczył. Nie Kaczynski postawił Polskę na nogi to Pieniądze Uni Europejskiej.

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • green (2020-06-06 15:54) Zgłoś naruszenie 39

    Zabolalo ?! To niech poslowie POKO nie zachowuja sie jak chamska holota . W po nie ma juz inteligentnych ludzi ???? by powstrzymali tych ujadaczy ?

    Odpowiedz
  • m2020(2020-06-06 14:45) Zgłoś naruszenie 184

    Chyba jest jakiś powód tego że, Jarosław Kaczynski jest Osobą najbardziej atakowaną od 30 lat. Czy on tego nie widzi, normalny człowiek ze wstydu że jest tak nie lubiany podal by sie do dymisji. Chyba że jest nie normalny. Czy Polska, tak honorowy i ambitny Kraj zasłużyła na pośmiechowisko całego świata przez takiego,,,,,,,,

    Odpowiedz
  • bydło(2020-06-06 14:25) Zgłoś naruszenie 121

    Jak się jest samemu chamem i hołotą to slow są męskie i pasują jak ulał!!!

    Odpowiedz
  • Olek(2020-06-06 13:54) Zgłoś naruszenie 314

    Cenię Pana Kaczyńskiego za jego realne postrzeganie rzeczywistości.

    Pokaż odpowiedzi (2)Odpowiedz
  • Jul(2020-06-06 12:36) Zgłoś naruszenie 130

    Co za granicą studiowales za Tuska szmal robiłeś dzięki tatusiowi wielkiemu dzialaczowi i katolikowi doszedles do czego do szmalu jesteś zerem

    Odpowiedz
  • emeryt(2020-06-06 12:25) Zgłoś naruszenie 162

    Jeśli usprawiedliwia Kaczyńskiego . to wcale nie jest od niego lepszy. Mateuszku podaj do publicznej wiadomości majątek swój i żony - obiecałeś.........................

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • KOŃ jaki jest, każdy widzi ... (2020-06-06 12:09) Zgłoś naruszenie 110

    Niektórzy mają "własne zdanie", … ale na ZAWOŁANIIE. To takie proste jak … BUDOWA CEPA PIS. P.o. Premiera niestety "hoduje" zasadę … "Ja zawsze mam rację, bo jak nie mam racji, to MNIE BOLI GŁOWA"

    Odpowiedz
  • Ja bez żadnego trybu ,,, (2020-06-06 11:46) Zgłoś naruszenie 110

    Szumi drętwa mowa, jak woda w PIS-arze … i parafrazując aforyzm J. Sztaudyngera plecie … "PAJĄK zjadł MUCHĘ, lecz że prawo GURU PIS ceni tłumaczy sobie PODOBNYM , … ze BYLIŚMY ZMUSZENI"

    Odpowiedz
  • Matołusz(2020-06-06 10:44) Zgłoś naruszenie 211

    Gdy będą go stawiać przed trybunałem stanu też padną męskie słowa. ........

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ABC(2020-06-06 10:17) Zgłoś naruszenie 275

    Włazidupstwo pierwszej klasy i odwracanie kota ogonem ze strony pana premiera. Znowu biedny, skrzywdzony najwyższy, najniższy przywódca i „wina Tuska”... Że też ci wszyscy pachołkowie prezesa nie wstydzą się tego swojego serwilizmu wobec niego - co by nie zrobił, czy powiedział głupiego, to i tak bedą mu „lizać cztery litery”...

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • ale(2020-06-06 09:58) Zgłoś naruszenie 152

    no przecież prawdę powiedział ,o co tyle szumu? - wiadomo ,że mówił o pisie- chociaż raz od 5 lat zgodził się z całym społeczeństwem i nazwał po imieniu to co wszyscy mówią i głośno i po cichu .

    Odpowiedz