Duda: Mam nadzieję, że będzie 14. emerytura, a potem 15. emerytura

25.02.2020, 16:52; Aktualizacja: 25.02.2020, 16:52
Mam nadzieję, że będzie 14. emerytura, daj Boże potem 15. emerytura, aż dojdziemy do tego, że podwyższymy państwu wszystkie świadczenia emerytalne w sposób bardzo znaczący – mówił prezydent Andrzej Duda we wtorek w Żyrardowie podczas podpisania ustawy o trzynastej emeryturze.

Mam nadzieję, że będzie 14. emerytura, daj Boże potem 15. emerytura, aż dojdziemy do tego, że podwyższymy państwu wszystkie świadczenia emerytalne w sposób bardzo znaczący – mówił prezydent Andrzej Duda we wtorek w Żyrardowie podczas podpisania ustawy o trzynastej emeryturze.źródło: PAP
autor zdjęcia: Mateusz Marek

Mam nadzieję, że będzie 14. emerytura, daj Boże potem 15. emerytura, aż dojdziemy do tego, że podwyższymy państwu wszystkie świadczenia emerytalne w sposób bardzo znaczący – mówił prezydent Andrzej Duda we wtorek w Żyrardowie podczas podpisania ustawy o trzynastej emeryturze.

wróć do artykułu

Redakcja gazetaprawna.pl
Źródło:PAP
Polub Gazetaprawna.pl

Reklama

Komentarze (17)

  • wiara w cuda (2020-02-25 18:17) Zgłoś naruszenie 155

    Czy ten demagog wie ile milionów Polaków żyje na granicy progu egzystencji ? Do takiego stanu doprowadziły niekontrolowane podwyżki minimalnej płacy i wypłata socjalu 500+ dla wszelkiej maści patologii społecznej. INFLACJA RUSZYŁA I NABIERA ROZPĘDU !!!

    Odpowiedz
  • prezes kwa, kwa(2020-02-25 20:44) Zgłoś naruszenie 133

    Duda: Mam nadzieję, że będzie 14. emerytura, a potem 15. emerytura..... Mam nadzieję że kompromitacja władzy skończy się na jednej kadencji.

    Odpowiedz
  • Henryk(2020-02-25 22:10) Zgłoś naruszenie 73

    Jasne. Rozdawaj moje 45 letnie składki i podatki na 40 letnich emerytów. Niech im sie du..y z tego nieróbstwa przez 40 lat brania emerytury całkiem rozpasają. Szybko się pan przestawiłeś z obietnicami przedwyborczymi. A kolega współtwórca od projektu emerytur stażowych to gdzie? W saunie wymyśla nowe projekta?

    Odpowiedz
  • Henryk 45 lat ciężkiej pracy(2020-02-25 22:09) Zgłoś naruszenie 73

    Jasne. Rozdawaj moje składki i podatki na 40 letnich emerytów. Niech im sie du..y z tego nieróbstwa przez 40 lat brania emerytury całkiem rozpasają. Szybko się pan przestawiłeś z obietnicami przedwyborczymi. A kolega współtwórca od projektu emerytur stażowych to gdzie? W saunie wymyśla nowe projekta?

    Odpowiedz
  • W.Borsa (2020-02-25 19:19) Zgłoś naruszenie 63

    Ranking: SZKODLIWY pomysł (decyzja) decydenta „Z” to …?.. ! Jakie Wasze propozycje?

    Odpowiedz
  • sw(2020-02-26 09:18) Zgłoś naruszenie 61

    Nie chcę ochłapu w postaci niby 13-tej emerytury, Obiecał pan podniesienie kwoty wolnej od podatku do 8 tys. ( o ile dobrze pamiętam) .Dlaczego kasta poselska ma 30 tys. Panie, potrafimy liczyć i nie kupujemy oszukańczych wykrętów. Może emerytura bez podatku!

    Odpowiedz
  • Mam nadzieję(2020-02-25 22:28) Zgłoś naruszenie 52

    #wyPAD2020

    Odpowiedz
  • Ela(2020-02-26 10:03) Zgłoś naruszenie 51

    Im dluzej rzadzi PiS tym wiecej ludzi wpada w skrajne ubostwo. Emerytom rzeczywiscie nalezy sie, bo to zelazny elektorat PiSu. Tyle sie dokladaja do PKB ze bedzei i 24 emerytura.

    Odpowiedz
  • W.Borsa(2020-02-25 19:18) Zgłoś naruszenie 43

    Ranking: NAJGŁUPSZY pomysł (decyzja) decydenta „X” to …?.. ! Jakie Wasze propozycje?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • tak trzymać.Dobry gospodarz nie głodzi.Tylko sieje(2020-02-25 18:13) Zgłoś naruszenie 410

    i płodzi.Tylko Polska bogata i sprawiedliwa i aby emerytom żyło się lepiej.

    Odpowiedz
  • W.Borsa(2020-02-25 19:17) Zgłoś naruszenie 31

    Ranking: najbardziej PODEJRZANE transakcje decydentów to: …! Jakie Wasze propozycje?

    Pokaż odpowiedzi (1)Odpowiedz
  • To nie są srodki ...(2020-02-25 20:11) Zgłoś naruszenie 33

    ... odebrane niepełnosprawnym. One trafią do też niepełnosprawnych (finansowo)

    Odpowiedz
  • W.Borsa (2020-02-25 19:20) Zgłoś naruszenie 32

    Ranking: KOSZTOWNY i NIEPOTRZEBNY pomysł (decyzja) decydenta „Y” to …?.. ! Jakie Wasze propozycje?

    Odpowiedz
  • zwolennik PO(2020-02-25 20:04) Zgłoś naruszenie 36

    Przyjdzie Kidawa i wyrówna! Wiek emerytalny na początek od 67, wkrótce 70. I żadnych waloryzacji zamiast tego inflacja.

    Odpowiedz
  • wyborca(2020-02-25 22:33) Zgłoś naruszenie 15

    Czy pani Kidawa ma jakieś zdanie w kwestii emerytur? Na razie muszą ja wyręczać trolle z PO.

    Odpowiedz